walmart litecoin açıklaması

walmart litecoin açıklaması

ABD'li dev perakende şirketi Walmart kripto para birimlerinden Litecoin ile anlaşma yaptığı yönündeki iddiaların gerçek olmadığını dile getirdi. 

Kripto paralarda 100 milyon dolarlık hareketlenme!

Litecoin'e ilişkin yalan haber piyasayı karıştırdı. Haberin ardından kripto paraların toplam piyasa değeri 2 trilyon 124 milyar dolara yükseldi sonra 2 trilyon 4 milyar dolara düştü. Kripto piyasasında Walmart'ın Litecoin'e onaylayacağı haberi 100-120 milyar dolarlık bir dalgalanma yarattı.

ABD'li Walmart şirketinden Litecoin açıklaması!

ABD'li dev perakende şirketi Walmart kripto para birimlerinden Litecoin ile anlaşma yaptığı yönündeki iddiaların gerçek olmadığını dile getirdi. 

KİRADER Başkanı Ali Ulvi'nin öldürülmesi hakkında basın açıklaması!

Yaşam ve Dayanışma Yolcuları Derneği, KİRADER Başkanı Ali Ulvi ve eşi Aysin Büyüknohutçu'nun öldürülmesine ilişkin basın açıklaması yaptı. Yaşam ve Dayanışma Yolcuları Derneği'nin temsilcisi İsmail Akyıldız, 9 temsilci adına konuştu.

İBB'den Reina açıklaması!

39 kişinin hayatını kaybettiği eğlence merkezi Reina bu sabah erken saatlerde yıkıldı. Konuyla ilgili İBB açıklama yapı. İşte İBB'nin Reina açıklaması!

İş GYO'dan bedelsiz sermaye artırımına ilişkin SPK onayı açıklaması!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda bedelsiz sermaye artırımına ilişkin SPK onayı açıklaması yaptı.

Enka İnşaat'tan kar payı dağıtım açıklaması!

Enka İnşaat, KAP'ta kar payı dağıtım işlemlerine ilişkin bildirimde bulundu. İşte Enka İnşaat'tan kar payı dağıtım açıklaması..

Akfen Holding'den kısmi bölünme açıklaması!

Akfen Holding AŞ ve Akfen Mühendislik AŞ arasında imzalanan kısmi bölünme sözleşmesi için Akfen Holding'den kısmi bölünme açıklaması yapıldı.

Jeffret Lacker'den kritik faiz açıklaması!

Richmond Fed Başkanı Jeffret Lacker, kritik faiz açıklamasında bulundu. Lacker, “Faiz artırımı daha sonra olacağına daha erken olsun” dedi.

Akmerkez GYO'dan dava açıklaması!

Akmerkez GYO Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Akmerkez GYO dava açıklaması yaptı.

Zeytinburnu Belediyesi'nden TOKİ açıklaması!

Zeytinburnu Belediyesi TOKİ ile yapılacak protokolle ilgili açıklama yaptı. İşte belediyeden yapılan TOKİ açıklaması...

Servet GYO'dan özel durum açıklaması!

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Servet GYO özel durum açıklamasını yaptı.

Yeşil GYO'dan olağan dışı fiyat ve miktar açıklaması!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformunda yapılan yazılı açıklamada Yeşil GYO olağan dışı fiyat ve miktar açıklamasını yaptı.

İBB'den Maçka Parkı açıklaması!

İBB, Dolmabahçe-Levazım-Baltalimanı-Ayazağa karayolu tünellerinin ilk etabının yapımı için Maçka Parkı’nın Beşiktaş Stadyuma bakan giriş kapısının çitlerle kapatılması sonrası yazılı açıklama yaptı. İşte İBB'nin Maçka Parkı açıklaması..

Çatalca Belediyesi'nden KİPTAŞ açıklaması!

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın AK Partili Meclis Üyelerince gündeme getirilen KİPTAŞ Mağdurlarına yönelik açıklaması sert oldu.

walmart litecoin açıklaması Haberi

walmart litecoin açıklaması

ABD'li perakende şirketi Walmart kripto para piyasasını etkileyecek bir açıklama yaptı. Hürriyet'te yer alan habere göre; kripto para birimlerinden Litecoin ile ortaklığını duyuran Walmart, ödeme seçeneği olarak da bir alternatif olacağını belirtti. Söz konusu ortaklık haberinin açıklanmasının ardından Litecoin'de değer artışı yaşandı. Litecoin açıklamalar sonrası 175 dolardan 235 dolara kadar çıktı. Şimdi 186 dolar seviyesinde seyrediyor. Ödeme seçeneği 1 Ekim'den itibaren aktif edilecek. 

Ucuz işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanan Litecoin'in daha hızlı finansal işlemlere olanak sağladığına da vurgu yapıldı. Walmart'ın açıklamasında Litecoin'in Bitcoin'e kıyasla daha zor bir madencilik teknolojisi gerektirdiği, bununla beraber blokların dört kat hızlı oluşturulduğu ifade edildi.

Yalanlama geldi 

 WalMart, kripto para Litecoin ile anlaştığı haberini yalanladığını dile getirdi. Wal-Mart sözcüsü haberin gerçek olmadığını die getirdi. WalMart'ın habere konu...