Wind Ankara 2017

Wind Ankara 2017

Çayyolu’nun prestijli projesi Wind Ankara, kapılarını açmak için gün sayıyor. Aralık 2017’de teslim edilecek olan projeye dair önemli açıklamalarda bulunan Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç “ Ankara’da yaşam standartları burada şekillenecek” dedi.

2017 Ankara'da açılış yılı oldu!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi 2017'de 2 milyar 826 milyon 687 bin liralık yatırım yaptı.

Karum AVM 2017 değerleme raporu!

Nurol GYO Ankara ili, Çankaya İlçesi, Gaziosmanpaşa  Mahallesi'nde Karum İş ve Alışveriş Merkezi'nin 2017 değerleme raporunu yayınladı. 

Merkez Ankara 2017 değerleme raporu!

Emlak Konut güvencesiyle Ankara'da hayata geçirilecek olan Merkez Ankara projesinin 2017 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Akfen GYO 4 otelin 2017 değerleme raporunu yayınladı!

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ankara Esenboğa Ibis, Eskişehir Ibis, Bursa Ibis, Adana Ibis'e ilişkin 2017 değerleme raporunu yayınladı.

Reysaş 5 ildeki gayrimenkullerin 2017 değerleme raporunu yayınladı!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya, Ankara, İzmir, Düzce ve Adana yer alan toplam 9 adet gayrimenkulün 2017 yıl sonu değerlemelerini yayınladı. 

Vakıf GYO Çankaya 2017 dükkan değerleme raporu!

Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara Çankaya'daki dükkanın 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Atakule GYO Mühye arsası 2017 değerleme raporu!

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara Çankaya Mühye'de yer alan 2 adet arsanın 2017 değerleme raporunu yayınladı.

ÖİB Ankara'daki 6 gayrimenkulün ihale tarihini uzattı!

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, son teklif verme tarihi 29 Kasım 2017 Cuma günü olan Ankara'daki 6 gayrimenkulün tarihini uzattı..

Halk GYO Kızılay binası 2017 değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara merkezli Kızılay binasının 2017 yıl sonu değerleme raporu yayınladı.

Halk GYO Bahçelievler 1 ve 2 binası 2017 değerleme raporu!

Halk GYO portföyünde yer alan Ankara merkezli "Bahçelievler 1 ve 2" binasının 2017 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Emlak Konut Oran'daki arsanın 2017 değerleme raporunu yayınladı!

Emlak konut GYO Ankara Çankaya Oran Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşinin 2017 değerleme raporunu yayınladı.

Ankara İş Kule 2017 değerleme raporu!

İş GYO Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer alan Ankara İş Kule 'ye ilişkin 2017 değerleme raporunu yayınladı.

Ankara Metrokent 2017 değerleme raporu yayınlandı!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Ankara Metrokent 2017 değerleme raporu yayınlandı.

Wind Ankara 2017 Haberi

Wind Ankara 2017

Ankara’nın kıymetli lokasyonlarından Çayyolu’nda hayata geçirilen Wind Ankara şehrin içinde doğa ile kucaklaşan mimarisi ile Başkentliler ile buluşmaya hazırlanıyor. Villa ve kule olarak detaylandırılan projenin, Ankaralılar için büyük bir kazanım olduğunun vurgusunu yapan Bünyamin Gelgeç, şunları söyledi : “Wind Ankara projesini hayata geçirirken birçok projeden farklı olmasını amaçladık. Bu yüzden projenin lokasyonu da eşsiz olmalıydı. Bu doğrultuda Çayyolu Park Caddesi biçilmiş kaftandı. Sadece konum değil barındırdığı öğelerde farklı olmalıydı. Hem şehri yaşatmalı hem de şehrin o karmaşasından bıkanlar için bir liman olmalıydı. Projemizde bütün bu detayları fazlasıyla bir araya getirdik” dedi.


“İster kule ister villa konfor bir adım uzağınızda”

Wind Ankara projesi Ankara’nın son dönemde yoğunlukla tercih edilen ve üst düzey gelir grubuna yönelik şekilde yapılaşan Çayyolu bölgesinde, bölgenin merkezi olarak...