Yağmur Tanrısevsin oğuzhan koç Kandilli evi

Yağmur Tanrısevsin oğuzhan koç Kandilli evi

Mayıs Kraliçesi’nin başrol oyuncusu Yağmur Tanrısevsin’in, Oğuzhan Koç ile aşk yuvası ortaya çıktı. Bölüm başı 40 bin lira alan Yağmur Tanrısevsin, 4 bin dolara kiraladıkları evi baştan aşağı dekore etti.

Yağmur Ünal'dan miras kavgası açıklaması!

Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal, pek çok ünlü sanatçının ölümünden sonra yaşanan miras kavgalarına ilişkin kendisine sorulan soru üzerine açıklamalarda bulundu. Ünal, ablasıyla arasında öyle bir olay yaşanmayacağını söyledi.

Ygr Yağmur İnşaat Mühendislik Turizm Reklam Otomotiv Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ygr Yağmur İnşaat Mühendislik Turizm Reklam Otomotiv Ticaret Anonim Şirketi bugün Maltepe’de 150 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Almaz tarafından kuruldu.

Malatya Yağmur Apartmanı’ndaki bilinçsiz yıkım 2 binaya hasar verdi!

Malatya depreminde ağır hasar gören Yağmur Apartmanı’nın yıkım çalışmaları sırasında 2 bina hasar gördü. 2 binada tahliye gerçekleşti.

Yağmur Tanrısevsin seramik okulu açıyor!

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu oyuncu Yağmur Tanrısevsin seramik okulu açıyor...

Malatya’daki Yağmur Apartmanı yıkılırken çöktü!

Elazığ Sivrice’de meydana gelen depremden sonra Malatya’da hasar gören binaların yıkım çalışmaları devam ediyor. Yıkım çalışması sırasında Yağmur Apartmanı’n bir anda çöktüğü belirtildi.

Yağmur Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Yağmur Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Zeyntinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Akşayıcı tarafından kuruldu.

Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin ile birlikte yaşadıkları evden taşındı!

Popçu Oğuzhan Koç ile oyuncu Yağmur Tanrısevsin’in 5 senelik ilişkisi 1.5 ay önce bitti. Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin ile beraber oturdukları evden taşındı.

Türkan Şoray ve Yağmur Ünal'ın 4 katlı villası!

Yapımcı Yağmur Ünal annesi Türkan Şoray ile yaşadığı 4 katlı villanın kapılarını açtı. İşte merak edilen o villa...

Ayvalıdere Yağmur Suyu Tüneli TBM indirme töreni yapıldı! 

İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu, 4 ilçedeki 11 noktanın sel riski taşıyan yerlerini su baskınlarından kurtaracak Ayvalıdere Yağmur Suyu Tüneli Tünel Açma Makinesi İndirme Töreni'ne katıldı. 

Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç taşındı!

Yağmur Tanrısevsin ile Oğuzhan Koç çifti, Bebek’te buylunan evlerinin kapısının önünde hayranlarının beklemesinden rahatsız oldukları için taşındı.

Yağmur Zemin İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yağmur Zemin İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Masum Kaçak tarafından kuruldu.

Üsküdar Oğuzhan Cami'nin temeli atıldı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Üsküdar Belediyesi, Oğuzhan Cami'nin temelini attı.

Yağmur Proje'ye Avrupa'dan birincilik ödülü!

Yağmur Proje, European Property Awards ‘Leisure Interior For Turkey’ kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.

Yağmur Tanrısevsin oğuzhan koç Kandilli evi

Yağmur Tanrısevsin oğuzhan koç Kandilli evi Yağmur Tanrısevsin oğuzhan koç Kandilli evi

Mayıs Kraliçesi’nin başrol oyuncusu Yağmur Tanrısevsin’in, 6 aydır birlikte olduğu Oğuzhan Koç ile aşk yuvası ortaya çıktı


Bugüne kadar ilişkilerini bir türlü itiraf etmeyen Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç, Kandilli’de Boğaz manzaralı bahçe dubleksi bir ev kiralayarak birlikte yaşamaya başladılar. Bölüm başı 40 bin lira alan Yağmur Tanrısevsin, 4 bin dolara kiraladıkları evi baştan aşağı dekore etti. İlişkilerini gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden genç aşıklar, yeni evlerinde sanatsal çalışmalarını da rahat yapabiliyorlar.  Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik-Cam Bölümü son sınıf öğrencisi olan Tanrısevsin ev sahibinden izin alarak evinin bir odasını atölyeye çevirdi. ‘Anlaşılmak Düştür’ isimli sergi için ünlü isimlerden el kalıpları alan Tanrısevsin’in, mutlu yuvalarını satın almak için zemin yokladığı...