28 / 06 / 2022

yakacık toki başvuruları

yakacık toki başvuruları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Yakacık projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi 22 Kasım 2021 tarihinde resmen başlıyor. 

TOKİ Kırıkkale Delice başvuru tarihleri belli oldu! Kırıkkale TOKİ başvuruları ne zaman başlayacak?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kırıkkale Delice projesi için başvuru tarihleri belli oldu. Peki Kırıkkale TOKİ başvuruları ne zaman başlayacak? İşte detaylar...

TOKİ Karaman Merkez Kırbağı başvuruları Pazartesi başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Karaman Merkez Kırbağı projesinde yer alan konutlar için başvurular 14 Mart'ta başlıyor. 

KİPTAŞ Aydınlık Evler başvuruları bugün sona eriyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen Aydınlık Evler başvurular bugün sona eriyor...

TOKİ Ankara Yakacık başvuruları ne zaman sona erecek?

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Ankara Yakacık projesinde başvuru dönemi ne zaman sona erecek?

TOKİ Yakacık son başvuru tarihi 2021!

TOKİ Yakacık son başvuru tarihi 2021 haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ Yakacık son başvuru tarihi 2021 ne zaman? İşte detaylar...

Kırşehir Kaman alt gelir TOKİ başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırşehir Kaman alt gelir projesi için başvurular başladı.

TOKİ Hatay Payas Çağlalık 2019 başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Hatay Payas Çağlalık projesinde yer alan konutlar için başvurular başladı.

TOKİ Ankara Sincan Saraycık 2019 başvuruları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Sincan Saraycık projesinde toplam 354 adet konut bulunuyor. Proje için başvurular geçtiğimiz günlerde başladı.

Zonguldak Gökçebey TOKİ başvuruları 19 Nisan'da sona eriyor!

Zonguldak Gökçebey TOKİ başvuruları 19 Nisan tarihi itibariyle sona eriyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor.

TOKİ Gölcük Sivritepe başvuruları bugün sona eriyor!

Gölcük Belediyesi tarafından Denizevler Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında Şirinköy Sivritepe’de hayata geçirilen TOKİ evleri için başvurular bugün sona eriyor.

TOKİ 50 bin konut Kırklareli başvuruları!

TOKİ 50 bin konut Kırklareli başvuruları ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. TOKİ 50 bin konut Kırklareli 2019 başvuru ücreti kaç lira? TOKİ Kırklareli 2019 fiyatları ne kadar? 

Ankara Sincan TOKİ başvuruları 31 Aralık'ta sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Sincan projesinde yer alan konutlar için başvurular 31 Aralık'ta sona eriyor.

Adana Ceyhan TOKİ başvuruları 27 Aralık'ta başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adana Ceyhan projesinde yer alan konutlar için başvurular 27 Aralık'ta başlıyor.

yakacık toki başvuruları Haberi

yakacık toki başvuruları

Dar gelirli aileleri uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Yenimahalle Yakacık projesini satışa çıkarıyor.

TOKİ'nin Ankara Yenimahalle Yakacık projesi alt gelir grubu projesinde 73 adet 2+1, orta gelir grubu projesinde ise 129 adet 3 oda 1 salon konut yer alıyor.

TOKİ Yenimahalle Yakacık 2021 projesi için başvurular 22 Kasım-26 Kasım tarihleri arasında kabul edilecek. Projedeki konutlar kuralı olarak satışa çıkarıldı.

Yakacık TOKİ 2021 projesinin kura çekilişi 3 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilecek. Projedeki konutlar için başvurular Halk Bankası aracılığıyla alınıyor.

2+1 fiyatları 211 bin 121 TL'dan başlıyor

TOKİ Ankara Yakacık alt gelir grubu projesinde en düşük konut bedeli 211 bin 121 TL, en yüksek konut bedeli 272 bin 98 TL olarak belirlendi. Yüzde 12 peşinatla konut sahibi olunabilen...