Yalçınlar Group Batı Mahal

Yalçınlar Group Batı Mahal

Büyükçekmece Batı Mahal iletişim için 0212 886 19 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. TEM’e 5 dakika uzaklıkta inşa edilen projede 24 ay vade imkanı ile konut sahibi olunabiliyor.

Büyükçekmece Batı Mahal villalarının yüzde 40'ı satıldı!

Büyükçekmece Göl Vadisi'nde 150 villa olarak Batı Mahal projesini hayata geçiren Yalçınlar Group, 790 bin dolar artı KDV 'den başlayan villaların yüzde 40 'ını sattı.

Batı Mahal güncel ev fiyat listesi!

Batı Mahal güncel ev fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Yalçınlar Group tarafından hayata geçirilen Batı Mahal projesinde evler iki katlı villalar olarak yükseliyor. 

Yalçınlar Batımahal Büyükçekmece fiyat listesi!

Yalçınlar Batımahal Büyükçekmece fiyat listesi 1 milyon 110 bin dolardan başlıyor. Proje Yalçınlar Group imzası taşıyor...

Yalçınlar Batı Mahal Evleri fiyatları!

Batı Mahal projesi İstanbul Büyükçekmece'de Yalçınlar Group tarafından inşa ediliyor. İlk etap teslimleri başlayan projede fiyatlar 1 milyon 110 bin dolardan başlıyor...

Batı Mahal Büyükçekmece yeni fiyat listesi!

Batı Mahal projesi Yalçınlar Group tarafından İstanbul Büyükçekmece'de inşa ediliyor. Fiyatların 1 milyon 110 bin dolardan başladığı projede ilk etap teslimlerine başlandı...

Batı Mahal'de 2. etap teslimleri Mart'ta!

Yalçınlar Group, Büyükçekmece Göl Vadisi'nde hayata geçirdiği Batı Mahal projesini CNR Emlak Fuarı'na ziyaretçilere tanıttı..

Yalçınlar Batı Mahal'de 3 ayrı yöne kardeş proje geliyor!

Büyükçekmece Gölü kıyısındaki Pelikan Hill proje alanında Göl Mahal ve Batı Mahal projelerini hayata geçiren Yalçınlar Group’un Başkanı Hakan Yalçın, yeni projelerini açıkladı: Batı Mahal’in doğusu, kuzeyi ve güneyi de yolda…

Lüks villa alıcısının standartları belirlendi!

Batı standartlarında lüks villa projelerini hayata geçiren Yalçınlar Group, 1.250 potansiyel alıcı ile bire bir gerçekleştirdiği anket çalışması doğrultusunda lüks villadan beklentileri belirledi. İşte anket sonuçlarına göre lüks villalar şöyle olmalı;

Yalçınlar Group BatıMahal için tüketici anketi yaptı!

Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, tüketici beklentilerinin kendileri için öncelik olduğunu, bundan dolayı yaptırdıkları araştırma ile BatıMahal'i şekillendirdiklerini söyledi.

Yalçınlar Group 2016'da yeni projeye başlayacak!

90 milyon dolarla hayata geçirdikleri Batımahal villalarının inşaat seviyesinin yüzde 45'ini tamamladıklarını söyleyen Yalçınlar Group Başkanı Hakan Yalçın, 2016 için çok daha umutlu olduklarını belirtti.

Batı Şehir Bağcılar satılık ev!

Batı Şehir Bağcılar satılık ev tipleri stüdyodan dublekse kadar farklı şekilde dizayn edildi. Toplamda 3 bin 226 adet konuttan oluşan proje Ege Yapı Group tarafından inşa ediliyor.

Büyükçekmece Batı Mahal'in yüzde 45'i tamam!

Yalçınlar Group’un, Büyükçekmece Bölgesi’nde 100 Milyon Dolar yatırım ile hayata geçirdiği 2.markalı konut projesi BatıMahal’in yüzde 45'i tamamlandı.

Batı Mahal'de fiyatlar 886 bin dolardan başlıyor!

Yalçınlar Grup tarafından inşa edilen Batı Mahal'de üç tip villa bulunuyor. Fiyatlar 886 bin dolardan başladığı projede geniş müstakil bahçelere yer veriliyor.

Batı Mahal satılık daire!

Yalçınlar Group imzası taşıyan Batı Mahal satılık daire fiyatları 890 bin dolar + KDV olarak satılıyor. Projede ilk etap teslimlerinin 18 ay sonra yapılması planlanıyor.

Yalçınlar Group Batı Mahal

Yalçınlar Group Batı Mahal Yalçınlar Group Batı Mahal

Batı Mahal Konutları'nın büyüklükleri 3 farklı şekilde; 556 metrekare, 647 metrekare ve 526 metrekare olarak tasarlandı. Lansmanı dün yapılan proje Yalçınlar Group imzası ile yükseliyor.


Büyükçekmece Batı Mahal iletişim için 0212 886 19 00 telefon numarasından satış ofisi ile görüşebilirsiniz. Konut fiyatları 890 bin dolardan başlangıç gösteren proje 90 milyon dolar yatırım bedeline sahip.


İstanbul Büyükçekmece'de hayata geçirilen Batı Mahal Evleri havaalanına 20 dakika, TEM’e 5 dakika, Mahmutbey gişelere 10 dakikalık mesafede bulunuyor. Proje 400 dönüm arsa alanı üzerine yayılıyor.


Batı Mahal Büyükçekmece'de 150 adet villa yer alıyor. Projede 1. etap teslimlerinin 18 ay sonra, 2. etap teslimlerinin 2 yıl sonra, 3. etap teslimlerinin ise 3 yıl sonra gerçekleşmesi öngörülüyor.


Yüzde 30 peşin ödemelerde, kalan yüzde 70'lik kısım için 24 ay vade imkanı...