28 / 06 / 2022

yapı kredi bankası satılık gayrimenkuller

yapı kredi bankası satılık gayrimenkuller

Günün bomba haberi Yapı Kredi'den. Bankanın ve iştiraklerinin gayrimenkulleri satılıyor. Kim? Ne kadara satın alıyor? Ayrıntılar için tıklayın

Bankalarda deprem! Yapı Kredi, Akbank, Halkbank, Vakıfbank ve İş bankası peş peşe açıkladı!

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bankalardaki faiz oranlarını merak ediyor ve araştırıyor. Nakit ihtiyacı olanların merakla beklediği müjde sonunda geldi. Yapı Kredi, Akbank, Halkbank, Vakıfbank ve İş bankası yeni kampanyalarını peş peşe açıkladı. İşte detaylar...

Yapı ve Kredi Bankası'nın 12.1 milyon TL'lik payı Koray GYO'ya devredildi!

Yapı ve Kredi bankası A.Ş., 10 milyon 404 bin TL nominal değerli A grubu paylar ile 1 milyon 775 bin 872 TL nominal değerli B grubu payların devri ile, (A) grubu payların Yatırımcı Tazmin Merkezi'nin sahip olduğu 0,024 TL nominal değerli (A) grubu payları Koray GYO'ya devredildi.

Yapı Kredi'den konutlardaki yeşil dönüşüme destek!

Yapı Kredi Bankası, binalarda enerji tasarrufunun bilincini artırmak için Doğa Dostu Mortgage ürününü hizmete sundu.

Yapı ve Kredi Bankası'nın payları Koray Gayrimenkul'e devredildi!

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.'nin Yapı Kredi GYO'nun sermayesinde sahibi olduğu paylarının şirket ortaklarından Koray Gayrimenkul ve Yatırım A.Ş'ye devrine ilişkin olarak Koray Gayrimenkul ve Yatırım A.Ş.'den açıklama geldi.

Akiş GYO ve Yapı Kredi arasında 117.5 milyon TL'lik kredi sözleşmesi!

Akiş GYO'nun Yapı Kredi Bankası A.Ş.'den kullanmış olduğu toplam 117 milyon 516 bin 666 dolar ana para tutarlı kredileri için kredi sözleşmesi imzalanmasına karar verildi.

Yapı Kredi konut kredisi şartları neler?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ile dikkat çeken bankalar arasında yer alıyor. Banka aylık sıfır yada ikinci el ayrımı yapmaksızın yüzde 0.89 faizle kredisi sunuyor. Pek Yapı Kredi konut kredisi şartları neler?

Yapı Kredi konut kredisi koşulları neler?

Yapı Kredi Bankası'nın hafta başında gerçekleştirdiği dev indirim sonrasında konut kredisi faiz oranları ikinci el konutlar için en düşük seviyeye ulaştı. Bankanın konut kredisi koşulları neler?

Yapı Kredi konut kredisi faizlerini yüzde 0.89’a indirdi!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde dev indirim uyguladı. Banka tüm konut taleplerinde yüzde 0.89 ile en uygun faiz oranını kullandırmaya başladı.

Yapı Kredi konut kredisi şartları neler?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi şartları neler? Yapı kredi konut kredisi faiz oranları ve kredi hesaplaması ne kadar?

Yapı Kredi kredi ödemelerini üç ay erteledi!

Yapı Kredi Bankası bireysel ve tüzel müşterilerin 30 Nisan'a kadar olan anapara, faiz ve takst ödemeler, talep edilmesi halinde, mevcut koşullarla 30 Haziran'a kadar erteleyecek.

Yapı Kredi konut kredisi faizlerinde indirim!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde indirim gerçekleştirdi. Banka konut için faiz oranlarını yüzde 0.95’e düşürdü...

Yapı Kredi Bankası konut kredisi koşulları neler?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar? Banka hangi koşullarda konut kredisi kullandırıyor? Yapı Krediden konut kredisi hesaplama ne kadar oluyor?

Yapı Kredi konut kredisi faiz oranları ne kadar?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar? Bankanın konut kredisi kullandırım şartları nelerdir? Yapı Kredi Bankası konut kredisi hesaplama ne kadar?

yapı kredi bankası satılık gayrimenkuller Haberi

yapı kredi bankası satılık gayrimenkuller
Yapı Kredi Bankası'nın , Çukurova grubu ile 2005 yılında yaptığı anlaşma  çerçevesinde banka ve iştirak mülkiyetinde bulunan bazı gayrimenkullerin satışı ile ilgili olarak yapılan çalışmalar sonunda 407  gayrimenkulun satışı için Aim Consortium'a ait Anadolu Gayrimenkul ile anlaşma dün imzalandı.
   Yapı Kredi Bankası'nın İMKB'ye yaptığı açıklamaya göre, satış sürecinin 4 ay içinde tamamlanması öngörülüyor. Satışa konu gayrimenkullerden banka ve iştiraklerin elde edeceği toplam satış hasılatı 134 milyon euro olacak. Bankanın elde edeceği hasılat ise 111.32 milyon euro olacak. 
 Bankacılık dışı varlıklara ilişkin opsiyon sözleşmesi kapsamında olanların üçüncü kişilere satışı için Çukurova Holding'ten söz konusu satış çerçevesinde opsiyonun kullanılmayacağına ilişkin yazı...