25 / 06 / 2022

yapı kredi en iyi özel banka ödülü

yapı kredi en iyi özel banka ödülü

TÜRKİYE'yi ilk kez "özel bankacılık" kavramı ile tanıştıran Yapı Kredi Private Banking, dünyanın lider finansal haber siteleri arasında yer alan Global Financial Market Review (GFM) tarafından "En İyi Özel Bankacılık" ödülüne layık görüldü.

Yapı Kredi'den emeklilere 1.500 TL'ye varan nakit promosyon!

Emekli maaşlarının yatırılması için Yapı Kredi’yi tercih edenler bir aylık net maaşları 2 bin 500 TL ve üzerindeyse 1.500 TL, 1.500- 2 bin 500 TL arasında ise 1.250 TL, 1.500 TL'ye kadar ise 1.000 TL ile en yüksek nakit promosyon ödemesini kazanıyor. 

Yapı Kredi Koray GYO'nun temyiz itirazlarına onay verilmedi!

Yapı Kredi Koray GYO'nun 30 Haziran 2020 tarihinde gerçekleşen duruşmasında Yargıtay 23. Hukuk Dairesi tarafından, karşı tarafın temyiz itirazlarının yerinde görülmediği belirtildi.

Yapı Kredi Koray GYO'dan özel durum açıklaması!

Yapı Kredi Koray GYO'nun payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketleri ile ilgili olarak Özel Durumlar Tebliği'ne istinaden açıklama yapılması talep edildi. Şirketin faaliyetlerine ilişkin olarak özel durum açıklaması yapılmasını gerektirecek önemde kamuya açıklanmamış herhangi

Yapı Kredi konut kredisi koşulları neler?

Yapı Kredi Bankası'nın hafta başında gerçekleştirdiği dev indirim sonrasında konut kredisi faiz oranları ikinci el konutlar için en düşük seviyeye ulaştı. Bankanın konut kredisi koşulları neler?

Yapı Kredi konut kredisi faizlerini yüzde 0.89’a indirdi!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde dev indirim uyguladı. Banka tüm konut taleplerinde yüzde 0.89 ile en uygun faiz oranını kullandırmaya başladı.

Yapı Kredi Koray GYO kar dağıtım tablosu yayınladı! 

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından 2019 yılında gerçekleşen 8.813.939,09 TL tutarındaki karın, geçmiş yıllar zararlarına mahsup edilmesi ve geçmiş yıllar zararları dolayısıyla kar payı dağıtımı yapılmamasına karar verildi...

Yapı Kredi Bankası konut kredisi masrafları!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi kapsamında masraflar hariç en düşük konut kredisi faiz oranı kullandıran özel banka oldu. Peki Yapı Kredi Bankası’nın konut kredisi faiz oranları ne kadar?

Yapı Kredi Portföy Türkiye'nin en iyi portföy yönetim şirketi seçildi!

Yapı Kredi Portföy, finans dünyasının önemli ve bağımsız yayın kuruluşlarından biri olan EMEA Finance Magazine tarafından düzenlenen Europe Banking Awards 2014 ödüllerinde “Türkiye’nin En İyi Portföy Yönetimi Şirketi” seçildi.

Yapı Kredi Çankaya projesi ile şehre dönüşüm trendini başlatıyor!

Yapı Kredi Çankaya projesi ile şehre dönüşüm trendini başlatıyor. Gayrimenkul yatırım ortaklığı sektörünün en önemli oyuncularından Yapı Kredi Koray, Ankara Çankaya ile Ankaralıları yeniden merkeze taşıyacak.

Yapı Kredi Avrupa'nın en iyi mobil bankası seçildi!

Yapı Kredi, Avrupa'da önemli bir başarıya imza attı. Dünyanın en prestijli iş ve finans yayınları arasında yer alan 'Global Finance' 2014 yılı değerlendirmesinde Yapı Kredi'yi "Avrupa'nın En İyi Mobil Bankası" seçti

Yapı Kredi Yatırım 2014 yılının en iyi ve en yenilikçi aracı kurumu seçildi!

Yapı Kredi Yatırım 2014 yılının en iyi ve en yenilikçi aracı kurumu seçildi. Şirket, 200 ülkede bağımsız yayın yapan Global Banking and Finance Review'dan 2014'te Türkiye'den dört ödül birden alan tek aracı kurum oldu.

Yapı Kredi Koray GYO Hamza Şen davası sürüyor!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Hamza Şen davası sürüyor...

Yapı Kredi'ye 'En İyi Özel Bankacılık' ödülü verildi!

TÜRKİYE'yi ilk kez "özel bankacılık" kavramı ile tanıştıran Yapı Kredi Private Banking, dünyanın lider finansal haber siteleri arasında yer alan Global Financial Market Review (GFM) tarafından "En İyi Özel Bankacılık" ödülüne layık görüldü.

yapı kredi en iyi özel banka ödülü Haberi

yapı kredi en iyi özel banka ödülü

TÜRKİYE'yi ilk kez "özel bankacılık" kavramı ile tanıştıran Yapı Kredi Private Banking, dünyanın lider finansal haber siteleri arasında yer alan Global Financial Market Review (GFM) tarafından "En İyi Özel Bankacılık" ödülüne layık görüldü. Yapı Kredi Private Banking ödül kapsamında yeni ürünler, yenilikçilik, müşteri ilişkileri alanlarındaki başarısıyla değerlendirildi. 


Yapı Kredi Private Banking'in 2013 yılı itibarıyla 30 bine yakın müşterisiyle ortalama 26 milyar varlık yönettiğini belirten Yapı Kredi Özel Bankacılık Pazarlama Direktörü İrnre Tüylü, "Türkiye'de özel bankacılığı hayata geçiren ilk banka olarak uzun yıllardır bu hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizi tanıyarak onların risk profillerini ve hedeflerini analiz ediyoruz. 


Piyasaları yakından takip ediyor, müşteri odaklı Bankacılık anlayışımızla onların taleplerini, risk profillerini göz önüne alarak yeni yatırım ürünlerini hayata geçiriyoruz. Özel bankacılık alanında en geniş ürün yelpazesine...