06 / 07 / 2022

yapı kredi korayın ankara ankara davasında son durum

yapı kredi korayın ankara ankara davasında son durum

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, bir tüketicinin Ankara Ankara projesiyle ilgili Ankara 6 no'lu tüketici mahkemesinde açtığı dava hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu'na açıklama yaptı...

Koray Gayrimenkul, Yapı Kredi Koray GYO'nun paylarını satın aldı!

Yapı Kredi Koray GYO'nun paylarının bir kısmının Koray Gayrimenkul ve Yatırım A.Ş. tarafından devralınması ile sonuçlanacak olan şirket ortaklık yapısındaki değişikliğe izin verilmesi talebine Sermaye Piyasası Kurulu'ndan izin verildi. 

Yapı Kredi Koray GYO bilgilendirme dokümanını yayınladı!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda olağanüstü genel kurul daveti ve bilgilendirme dokümanını yayınladı. 

Koray Gayrimenkul, Yapı Kredi Koray GYO'nun paylarını satın aldı!

Rekabet Kurumu internet sitesinden, Yapı Kredi Koray GYO'nun paylarının bir kısmının Koray Gayrimenkul ve Yatırım A.Ş. tarafından devralınması işlemine Rekabet Kurulu'nun 1 Nisan 2021 tarihli Kararı ile izin verildiği öğrenildi.   

Yapı Kredi Koray GYO'nun sermaye tavanının geçerlilik süresi 2025'e uzatıldı!

Yapı Kredi Koray GYO'nun kayıtlı sermaye tavanının geçerlilik süresinin 2025 yılına uzatılmasına ilişkin Esas Sözleşme değişiklik tasarısı onaylandı. 

Yapı Kredi Koray GYO Ankara-Ankara Projesi davasını kazandı!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yaptığı açıklamada Yapı Ankara-Ankara Projesi davasını kazandığını açıkladı.

Yapı Kredi Koray GYO Ankara-Ankara davasını kazandı!

Yalçın Atlı tarafından Yapı Kredi Koray GYO'ya açılan dava şirket lehine kesinleşti ve dosya tamamıyla kapandı...

Yapı Kredi Koray GYO, İstanbul İstanbul'daki gayrimenkulleri satın aldı!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım ortaklığı Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada İstanbul İstanbul projesindeki arsaları 11 milyon 950 bin TL bedelle satın aldığını bildirdi.

Gökhan Erün, Yapı Kredi Koray GYO Başkanı oldu!

Gökhan Erün, Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçildi. Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği'ne ise Süleyman Yerçil seçildi.

Yapı Kredi Koray GYO 2017 genel kurul toplantı tutanağını yayınladı!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Yapı Kredi Koray GYO 2017 genel kurul toplantı tutanağını yayınladı.

Faik Açıkalın, Yapı Kredi Koray GYO'dan ayrıldı!

Emekli olan H. Faik Açıkalın, Yapı Kredi Koray GYO Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlığı görevlerinden ayrıldı.

Yapı Kredi Koray GYO sorumluluk beyanını yayınladı!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Yapı Kredi Koray GYO sorumluluk beyanını yayınladı.

Hüseyin Faik Açıkalın, Yapı Kredi Koray GYO'nun başkanı oldu!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın yönetim kurulu başkanı Hüseyin Faik Açıkalın, yönetim kurulu başkan vekili ise Süleyman Yerçil oldu.

Yapı Kredi Koray 2016 sorumluluk beyanını yayınladı!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Yapı Kredi Koray 2016 sorumluluk beyanını yayınladı.

yapı kredi korayın ankara ankara davasında son durum Haberi

yapı kredi korayın ankara ankara davasında son durum


Yapı Kredi Koray'dan yapılan açıklama şöyle:


02.10.2013  tarihinde yapılan Özel  Durum Açıklaması ile Sayın Filiz Direkçi'nin Ankara 6 no'lu tüketici mahkemesinde 2013/148 esas no ile açtığı dava,davacı tarafın duruşmaya mazeretsiz şekilde katılmadığı için dava dosyası davacıya yeniden açma hakkı verilerek  işlemden kaldırılmıştı.


Sn. Filiz Direkçi'nin  dava dosyasıyla ilgili yeniden  dava açma hakkını kullandığı ve Ankara 6 no'lu tüketici mahkemesinde işlemden kaldırılmış olan dava dosyasını yeniden ihtiyati tedbir kararı ile açtırdığı öğrenilmiştir. Bu nedenle ihtiyati tedbir kararının  kaldırılması için Ankara 6. Tüketici mahkemesine TL 1,000,000 değerinde teminat mektubu verilmesi kararlaştırılmış olup ,davayla ilgili gelişmeler kamuoyuna...