07 / 10 / 2022

yapıtek Narova

yapıtek Narova

Birinci etap satışları kısa sürede tamamlanan Narova'nın 2. Etap satışları başladı. İzmir Bornova'da 80 dönüm alan üzerinde yükselen projede 1.100 adet konut yer alıyor...

Narova'da yaza merhaba partisi düzenlendi!

İzmir Bornova'da, 80 bin metrekare arazi üzerinde, 9 blok ve 1100 konut olarak planlanan Narova komşuları güzel bir yaz akşamında "Yaza ve yeni komşularımıza merhaba" partisinde bir araya geldi.

Narova'nın 2 haftada yüzde 40'ı satıldı!

YapıTek imzalı NAROVA projesi'nin ilk etabı olan 114 dairenin %40'ı sahiplerini buldu. Yatırımcıların da büyük ilgisini çeken Narova projesi, 80.000 dönüm arazi üzerinde 9 etap ve 1100 konut olacak.

Narova Şubat sonunda satışta! Yeni proje!

Narova projesinin Şubat ayı sonunda satışa çıkması planlanıyor. İzmir Bornova Işıkkent bölgesinde 6 etap halinde yükselen Norava projesi kapsamında 1.100 adet konut yer alıyor.

Teknik Tek Yapı Laboratuvarı Limited Şirketi kuruldu!

Teknik Tek Yapı Laboratuvarı Limited Şirketi bugün Bağcılar'da İrem Yılmaz tarafından kuruldu.

Sen Tek Yapı Laboratuvarı Limited Şirketi kuruldu!

Sen Tek Yapı Laboratuvarı Limited Şirketi bugün Bağcılar'da Onur Yılmaz tarafından kuruldu.

Deniz İstanbul Bahar Rezidans'ın lansmanı yapıldı! İstanbul’un marinalı tek sahil kasabasında lansman fırsatı!

Şehir yaşamına değer katan nitelikli projelerin sahibi Keleşoğlu Holding imzasıyla hayata geçirilen mega kent İstanbul’un marinalı tek sahil kasabası Denizİstanbul'un yeni etabı ‘Bahar Rezidans’ın lansmanı yapıldı. İşte detaylar...

Tek Vizyon Yapı İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tek Vizyon Yapı İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi  Sultanbeyli’nde  200 bin TL sermaye bedeli ile Tahsin Güven tarafından kuruldu.

Villa Narova'da 5.7 milyon TL'ye satılık villa! Yeni proje!

Yapıtek tarafından İzmir'de hayata geçirilen Villa Narova projesinde yer alan villanın satışları başladı. 5 adet villanın yer aldığı projede villa fiyatları 5 milyon 700 bin TL'den başlıyor. 

Tek Yapı İnşaat'ın alacaklılar toplantısı ertelendi!

İnşaat sektöründe pek çok projeyi hayata geçiren Tek Yapı İnşaat, içinde bulunduğu mali sıkıntıları aşamayınca konkordato talep etti. Şirketin alacaklılar toplantısının tarihi ertelendi. 

Tek Yapı İnşaat'ın alacaklılar toplantısı 21 Haziran'da!

İnşaat sektöründe birçok projeye imza atan Tek Yapı İnşaat yaşadığı mali sıkıntıları aşamayınca konkordato talep etmişti. Tek Yapı İnşaat'ın alacaklılar toplantısının tarihi belli oldu.

Tek su sayacı olan binalarda ödeme paylaşımı nasıl yapılır?

Posta yazarı Tamer Heper, 'Binamızda tek su sayacı var. Yönetim bizlerden su parası alıyor ama neye göre hesap yaptığını bilmiyoruz. Tek su sayacı olan hallerde paylaşım neye göre yapılmalı?' sorusunu cevapladı.

Şanlıurfa Haliliye'de metruk yapılar tek tek yıkılıyor!

Şanlıurfa Haliliye'nin Bahçelievler mahallesinde bulunan metruk yapılar tek tek yıkılıyor. Yıkılan binaların yerine yeni binalar inşa ediliyor.

Kentsel dönüşüm tek seferde yapılmalı!

Bursa’daki kentsel dönüşüm çalışmaları için Kentsel Dönüşüm Kurulu kurulması gerektiğini söyleyen İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç, kentsel dönüşümün kısır döngüye dönmemesi için tek seferde yapılması gerektiğini söyledi. 

Balkan Tek Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Balkan Tek Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Furkan Pehlivan tarafından kuruldu.

Deprem için tek önlem: Doğru yapılar yapmak!

Ülkemizde yapı stokunun büyük bölümü yenilenen “Deprem Yönetmeliği”nden önce oluşmuştur ve bazı bölgelerle bazı yapılar büyük risk taşıyor. Depreme karşı tek çare ise, doğru yapılar yapmaktan geçiyor...

Nilüfer'de kaçak yapılar tek tek yıkılıyor!

Bursa Nilüfer Belediyesi tarafından şehirde yükselen kaçak yapılarla ilgili mücadeleyi hızlandırıyor. Özellikle tarım alanlarında inşa edilen kaçak yapılar, hukuki süreç ve uyarılardan sonra tek tek yıkılıyor.

yapıtek Narova Haberi

yapıtek Narova


Yapıtek imzasıyla İzmir Bornova'da yaşama geçirilen Narova projesinin 2. etap satışları başladı. Narova 2. etapta kule, teras apartman, villalar ve alışveriş caddesi yer alıyor. 


80 dönüm alan üzerinde, 9 etaptan oluşan toplam 1100 konutluk Narova projesinde 1+1’den 4+1'e kadar farklı metrekarelerde daire seçenekleri mevcut. 


Narova 2. etap fiyatları:

1+1 daireler 168 bin TL ile 210 bin TL arasında;

2+1 daireler 195 bin TL ile 392 bin TL arasında;

3+1 daireler 338 bin TL ile 498 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu. 


Haziran 2017'de sahiplerine teslim edilecek olan Narova'dan banka kredisi imkanı ile konut sahibi olunabiliyor.


Narova 2. etap sosyal alan:

Yapıtek Narova 2. Etap’ta açık ve kapalı çocuk oyun alanları, yine açık, kapalı havuzlar ve çocuk havuzları, seyir terası, oyun odaları, masa tenisi ve bilardo salonu,...