Yapyapı İnşaat Gıda Enerji Turizm Petrol İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Yapyapı İnşaat Gıda Enerji Turizm Petrol İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Yapyapı İnşaat Gıda Enerji Turizm Petrol İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Adem Çukur tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 16 Temmuz'da kuruldu.

Volkan Kentsel Dönüşüm İnşaat Gıda Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Volkan Kentsel Dönüşüm İnşaat Gıda Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 500 bin TL sermaye bedeli ile Volkan Özgör tarafından kuruldu.

Yankın İnşaat Gıda Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yankın İnşaat Gıda Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Silivri'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Aytaş Yankın tarafından kuruldu.

Kerem Basın Yayın İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kerem Basın Yayın İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Kerem Çay tarafından kuruldu. 

Dörtyön Turizm İnşaat Gıda Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dörtyön Turizm İnşaat Gıda Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hasn Said,, Ali Al Abed, Mohamad Hamouda ve Wasım Almuqrı ortaklığında kuruldu.

Fünün Eng İnşaat Gıda Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fünün Eng İnşaat Gıda Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 200  bin TL sermaye bedeli ile Marwan Alchıkh Omar ve Loaı Alshıkh Omar ortaklığında kuruldu. 

Şeyhanlı Otomotiv Turizm İnşaat Gıda Tem.Lojistik Katı Atık Ve Geri Dönüşüm San.Dış Tic.Limited Şirketi kuruldu!

Şeyhanlı Otomotiv Turizm İnşaat Gıda Tem.Lojistik Katı Atık Ve Geri Dönüşüm San.Dış Tic.Limited Şirketiİsmail Kabul tarafından 1 milyon TL sermaye ile bugün kuruldu.

Birincisınıf Motorlu Araçlar Kuyumculuk İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Birincisınıf Motorlu Araçlar Kuyumculuk İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Alp Gofralılar tarafından 100 bin TL sermaye ile 28 Nisan'da Kadıköy, Sahrayı Cedit Mahallesi, Sayım Sokak'ta kuruldu.

Yahya Aydın İnşaat Gıda Turizm Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yahya Aydın İnşaat Gıda Turizm Otomotiv Ticaret Limited Şirketi, Yahya Aydın tarafından 10 bin TL sermaye ile 20 Ocak'ta Büyükçekmece, Cumhuriyet Mahallesi, Gürpınar Yolu Caddesi'nde kuruldu.

BNE İnşaat Gıda Tarım Limited Şirketi kuruldu!

BNE İnşaat Gıda Tarım Limited Şirketi 50 bin TL sermaye bedeli ile Eyüp Fahrikorutürk Caddes,'nde, 5 Mart 2015'te Burak Hatemoğlu Müdürlüğü 'nde kuruldu.

İslamoğlu Mimari Yapı İnşaat Gıda Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İslamoğlu Mimari Yapı İnşaat Gıda Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 5 Mart 2015'te, 500 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta, Mehmet Deniz Müdürlüğü'nde kuruldu.

Lidoma General Trading İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lidoma General Trading İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi 5 Mart 2015'te, 10 bin TL sermaye bedeli ile Kağıthane'de, Amırhosseın Zalaghı Müdürlüğü 'nde kuruldu.

Tek Emar İnşaat Gıda Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tek Emar İnşaat Gıda Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 5 Mart 2015'te, 100 bin TL sermaye bedeli ile Arnavutköy'de, Ahmad Hussın, Abdulrahman Hussaın ortaklığında kuruldu.

Mentaş Yapı Taahhüt İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mentaş Yapı Taahhüt İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 4 Mart 2015'te 20 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te, Metin Taşkıran Müdürlüğü'nde kuruldu.

Yapyapı İnşaat Gıda Enerji Turizm Petrol İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Haberi

Yapyapı İnşaat Gıda Enerji Turizm Petrol İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Yapyapı İnşaat Gıda Enerji Turizm Petrol İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Adem Çukur tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 16 Temmuz'da kuruldu. 


Yapyapı İnşaat Gıda Enerji Turizm Petrol İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu;   1-YAPI-İNŞAAT a.Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak b.Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c.Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi...