06 / 02 / 2023

yaris ekim ayı fiyat listesi

yaris ekim ayı fiyat listesi

Toyota’nın en çok tercih edile modellerinin başında yer alan Yaris’in Ekim ayı fiyat listesi açıklandı. Yaris’in Eylül ayına göre modeline göre 15 ila 20 bin lira arasında arttığı görüldü. İşte Toyota Yaris fiyat listesi

Toyota Yaris Hybrid'in Ekim ayı fiyatlarına inanamayacaksınız! Yaris Hybrid 14 Ekim 2022 fiyat listesi!

2021'de Yılın Otomobili seçilen Toyota Yaris Hybrid'in fiyatları merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki Toyota Yaris Hybrid Ekim ayı fiyatları ne kadar? İşte Yaris Hybrid 14 Ekim 2022 fiyat listesi!

ABD'de ulusal konut fiyat endeksi Ekim ayında yüzde 19,5 arttı!

ABD'nin ekim ayı ulusal konut endeksi sonuç verileri S-P CoreLogic Case-Shiller tarafından yayımlandı. Açıklanan resmi rakamlara göre, Ekim 2021’de geçen senenin aynı dönemine kıyasla yüzde 19.1 arttı.

ABD'de 2. el konut satışları Ekim ayında beklentilerin aksine arttı!

Açıklanan resmi rakamlara göre, ABD'de ikinci el konut satışları Ekim ayında beklentilerin aksine artış gösterdi.

Ekim ayı işsizlik maaşı ne zaman yatacak?

Milyonlarca vatandaş işsizlik maaşının ne zaman yatacağını merak ediyor. İş sahibi olmayan vatandaşlar için devlet işsizlik maaşı ödemesi yapıyor. Bu ödemelerden faydalanmak isteyenler ise Ekim ayına ilişkin ödemelerin ne zaman yatacağını merak ediyor...

Konut kredisi faiz oranları Ekim ayının son haftası ne oldu?

Kamu kurumlarının faiz kararı sonrasında konut kredisi faiz oranları düşüşe geçti. Peki, Ekim ayının son günlerinde konut kredisi faiz oranları ne oldu? İşte detaylar...

Ekonomik güven endeksi ekim ayı verileri açıklandı!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından, ekim ayına ilişkin ekonomik güven endeksi verileri açıklandı.

2021 Ekim ayı kira artış oranları belli oldu!

Milyonlarca ev sahibi ve kiracı tarafından merakla beklenen 2021 Ekim ayı kira artış oranları bugün itibariyle belli oldu. İşte 2021 Ekim ayı kira artış oranları...

Ekim ayı kira artış oranları ne zaman belli olacak?

Her ay açıklanan TUİK rakamları ev sahibi ve kiracılar tarafından takip ediliyor. Peki Ekim ayı kira artış oranı ne zaman belli olacak?

Konut Fiyat Endeksi Ekim ayında yüzde 2,2 arttı!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Ekim 2020 dönemine ilişkin Konut Fiyat Endeksi verilerine göre, Konut Fiyat Endeksi, Ekim ayında aylık yüzde 2,2, yıllık yüzde 29,2 artışla 149,9 seviyesine ulaştı.

Şanlıurfa'da Ekim ayında 2 bin 644 konut satıldı!

Türkiye İstatistik Kurumu'ndan yayınlanan verilere göre; 2020 yılı Ekim ayı içerisinde Şanlıurfa’da 2 bin 644 konut satıldı.

Kanada’da inşaat izinlerinin değeri Ekim ayında yüzde 14,6 azaldı!

Kanada'da Ekim ayı içerisinde alınan inşaat izinlerinin değeri aylık yüzde 14.6 azalarak, 8.2 milyar dolar seviyesinde gerçekleşti.

ABD inşaat harcamaları Ekim ayında yüzde 1.3 arttı!

ABD Ticaret Bakanlığı İstatistik Bürosu'nun yayınladığı verilere göre ABD'de Ekim ayında inşaat harcamaları yüzde 1.3 arttı.

Ekim ayında ihracat yüzde 5,6, ithalat yüzde 8,4 arttı!

Türkiye'nin ihracatı, ekim ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 5,6 artarak 17 milyar 329 milyon dolara, ithalatı yüzde 8,4 artışla 19 milyar 703 milyon dolara yükseldi.

yaris ekim ayı fiyat listesi Haberi

yaris ekim ayı fiyat listesi

Yeni Toyata Yaris'in dinamik ve enerjik dış dizaynı, modern ve estetik iç tasarımı ile bir arada buluştu. Üstelik, iç alanda standart olarak bulunan Toyota Touch 2 Multimedya Sistemi ve Kablosuz Telefon Şarj Ünitesi gibi yenilikler sayesinde sizlere zevkli yolculuklar sunuyor.

20 yılı geçkin hibrit teknolojii

Yeni 1.5 litre benzinli motor bloğu ve geliştirilmiş 4. Nesil Hibrit Yakıt Sistemi ile Yeni Yaris, performans ve yüksek yakıt tasarrufunu benzeri olmayan bir şekilde bir araya getiriyor.

Güvenli ve dinamik sürüş deneyimi

Toyota’nın Yeni Global Mimarisi (TNGA) platformu vasıtasıyla üretilen Yeni Yaris’te 1.5 litrelik benzinli ve hibrit olmak üzere iki ayrı güç aktarım sistemi sunuluyor. Yüksek ve güçlü torku sayesinde 1.5 litrelik motor şehirin içinde çevik, şehirin dışında akıcı bir sürüş konforu sağlıyor.

Toyota Yaris 4.2...