yedi mavi projesi zeytinburnu fiyat

yedi mavi projesi zeytinburnu fiyat

Şubat 2019 tarihinde tamamlanacak olan Yedi Mavi Evleri İstanbul Zeytinburnu'na bağlı Kazlıçeşme'de sahil yolu üzerinde inşa ediliyor. Yedi Mavi Projesi Zeytinburnu fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor.

Millet bahçelerin ve korunan alanların sayısı artacak!

"Sıfır Atık Mavi Projesi"nin, Ziya Kalkavan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen tanıtım toplantısına katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, millet bahçelerin ve korunan alanların sayısının artacağını söyledi.

Yedi Mavi Yapı İnşaat Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Yedi Mavi Yapı İnşaat Otomotiv Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hasan Bulut tarafından kuruldu. 

Ankara-İzmir Mavi Tren projesi mecliste!

Eskişehir kırsal alanlarında ulaşım sıkıntısı sonucu göçlerin artmasına ve Ankara-İzmir Mavi Tren projesinin Eskişehir'de hangi duraklardan geçeceğine ilişkin yazılı soru önergesi hazırlandı..

Yedi Mavi en uygun çözümü Daikin VRV’de buldu!

Yedi Mavi projesi, konumuna ve mimarisine en uygun iklimlendirme konforu için Daikin’in VRV teknolojisini seçti.

Yedi Mavi'de 60 ay sıfır faiz kampanyası için son günler!

Kalkavan Yapı-Hasan Sever İnşaat –Gül Yapı ortaklığıyla hayata geçirilen “Yedi Mavi” de yaşam Şubat 2019’da başlayacak…

Kaşmir Mavi Orkide ev fiyatları!

525 daireden oluşan Kaşmir Mavi Orkide projesi 24 ay sonra teslim edilecek. Kaşmir Mavi Orkide'de fiyatlar 550 bin TL ile 745 bin TL aralığında değişiyor. 

Yeşil Mavi Projesi'nde 50 ev için yüzde 25 indirim fırsatı!

Yeşil Mavi projesi İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçirildi. Sur Yapı imzası taşıyan Yeşil Mavi projesinde dairelerin fiyatları yüzde 10 indirimle 437 bin TL'den başlıyor...

Kazlıçeşme Yedi Mavi Proje fiyatları 2017!

1+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri sunulan Yedi Mavi Evleri projesi Kalkavan, Gül Yapı ve Hasan Sever İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede daireler 2019 yılında teslim edilecek...

Yedi Mavi Konutları 2017 güncel fiyatları!

Yedi Mavi Konutları 2017 güncel fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor. Yedi Mavi Evleri'nde 1+1'den 5+1'e kadar konut alternatifleri sunuluyor...

Yedi Mavi Projesi Zeytinburnu fiyatları!

Şubat 2019 tarihinde tamamlanacak olan Yedi Mavi Evleri İstanbul Zeytinburnu'na bağlı Kazlıçeşme'de sahil yolu üzerinde inşa ediliyor. Yedi Mavi Projesi Zeytinburnu fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor.

Sur Yapı Maltepe Yeşil Mavi kampanya fiyatları 2017!

19 katlı dört blok şeklinde yükselen Sur Yapı Maltepe Yeşil Mavi projesi 268 daire ve ticari birimden meydana geliyor. İşte Sur Yapı Maltepe Yeşil Mavi kampanya fiyatları 2017...

Yeşil Mavi Maltepe Mutlu Evler Türkiye kampanyası!

2019 yılında teslim edilmesi planlanan Yeşil Mavi Maltepe projesi Sur Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor. Yeşil Mavi Maltepe Mutlu Evler Türkiye kampanyasında fiyatlar 437 bin TL'den başlıyor.

Yeşil Mavi Maltepe liste fiyatları!

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Yeşil Mavi projesi İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçirildi. Projede fiyatlar 432 bin TL'den başlıyor...

yedi mavi projesi zeytinburnu fiyat

yedi mavi projesi zeytinburnu fiyat yedi mavi projesi zeytinburnu fiyat

17 katlı 6 blok şeklinde yükselen Yedi Mavi Konutları toplam 1.047 bağımsız birimden meydana geliyor.  Yedi Mavi Evleri  İstanbul Zeytinburnu'na bağlı Kazlıçeşme'de sahil yolu üzerinde inşa ediliyor. 


Şubat 2019 tarihinde tamamlanacak olan Yedi Mavi Evleri, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire alternatifleri sunuyor.  Projede daire büyüklükleri 75 ile 400 metrekare arasında değişiyor.


Kalkavan, Gül Yapı ve Hasan Sever İnşaat ortaklığı ile inşa edilen Yedi Mavi Evleri fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor ve 10 milyon TL'ye kadar çıkıyor.


Yedi Mavi Evleri'nde daire sahiplerine sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yüzme havuzu gibi olanaklar sağlanıyor. 


Adres: Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. 62/1 Zeytinburnu-İstanbul


Tel : 444 7 034

Web:  http://www.yedimavi.com.tr/


Pınar DOĞAN...