yedi mavi zeytinburnu satış ofisi

yedi mavi zeytinburnu satış ofisi

Yedi Mavi Zeytinburnu satış ofisi adres ve iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Yedi Mavi Evleri'nde metrekare birim fiyatı 13 bin liradan başlıyor...

Yedi Mavi ödeme koşulları!

Yedi Mavi ödeme koşulları kapsamında yüzde 5 peşinatla ödemeler yapılıyor. Yedi Mavi projesinde daire fiyatları 870 bin TL'den başlıyor.

Yedi Mavi ev fiyatları!

17 katlı 6 blok şeklinde yükselen Yedi Mavi ev fiyatları 870 bin TL’den başlayarak değişiyor. Projede daireler 1+1’den 5+1’e kadar farklı çeşitlerde sunuluyor.

Yedi Mavi Evleri Zeytinburnu iletişim!

Yedi Mavi Evleri Zeytinburnu iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Ön satışların başladığı Yedi Mavi projesi 2018 yılında teslim edilecek...

Mavi Aviation International Havacılık Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mavi Aviation International Havacılık Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Mansur Müjdeci tarafından kuruldu.

Yedi Mavi Yapı İnşaat Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Yedi Mavi Yapı İnşaat Otomotiv Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hasan Bulut tarafından kuruldu. 

Yedi Mavi en uygun çözümü Daikin VRV’de buldu!

Yedi Mavi projesi, konumuna ve mimarisine en uygun iklimlendirme konforu için Daikin’in VRV teknolojisini seçti.

Yedi Mavi'de 60 ay sıfır faiz kampanyası için son günler!

Kalkavan Yapı-Hasan Sever İnşaat –Gül Yapı ortaklığıyla hayata geçirilen “Yedi Mavi” de yaşam Şubat 2019’da başlayacak…

Kazlıçeşme Yedi Mavi Proje fiyatları 2017!

1+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri sunulan Yedi Mavi Evleri projesi Kalkavan, Gül Yapı ve Hasan Sever İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede daireler 2019 yılında teslim edilecek...

Yedi Mavi Konutları 2017 güncel fiyatları!

Yedi Mavi Konutları 2017 güncel fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor. Yedi Mavi Evleri'nde 1+1'den 5+1'e kadar konut alternatifleri sunuluyor...

Yedi Mavi Projesi Zeytinburnu fiyatları!

Şubat 2019 tarihinde tamamlanacak olan Yedi Mavi Evleri İstanbul Zeytinburnu'na bağlı Kazlıçeşme'de sahil yolu üzerinde inşa ediliyor. Yedi Mavi Projesi Zeytinburnu fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor.

Gül Yapı Katar'da 20 milyon TL'lik konut sattı!

Gül Yapı, Katar'da gerçekleşen EXPO Turkey by Katar 2017 Fuarı'na katıldı. Fuara Tem Point, Vira İstanbul, Avangart ve Yedi Mavi projeleriyle katılan firma 20 milyon TL'lik konut satışı yaptı.

Yedi Mavi Evleri Kazlıçeşme ödeme seçenekleri!

Yedi Mavi Evleri projesinde 1+1'den 5+1'e kadar daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede fiyatlar 1 milyon 340 bin TL'den başlıyor...

Yedi Mavi Zeytinburnu ev fiyatları!

Konut, apart, home ofis ve dükkanlardan meydana gelen Yedi Mavi Zeytinburnu projesi 17 katlı altı blok şeklinde yükseliyor. Yedi Mavi Zeytinburnu ev fiyatları 1 milyon 340 bin TL'den başlangıç gösteriliyor.

Yedi Mavi Zeytinburnu ödeme koşulları!

Yedi Mavi Zeytinburnu ödeme koşulları kapsamında 0,45 faizle 120 ay taksit imkanı sunuluyor. Yedi Mavi projesi Şubat 2019 yılında teslim ediliyor...

Zeytinburnu Yedi Mavi Evleri güncel fiyat!

Yedi Mavi Evleri, Kalkavan, Gül Yapı ve Hasan Sever İnşaat ortaklığı ile İstanbul Zeytinburnu Kazlıçeşme'de inşa ediliyor. Projede 60 aya kadar sıfır faiz avantajı sunuluyor...

Yedi Mavi projesi Expo Turkey by Qatar 2017'de görücüye çıktı!

Yedi Mavi, Kata Expo Turkey by Qatar Fuarı’ndaki yerini aldı. Körfez ülkeleri ve Arap yatırımcılar başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcıların bir araya geldiği fuarda Zeytinburnu sahilinde yükselen Yedi Mav’ projesi de görücüye çıktı.

yedi mavi zeytinburnu satış ofisi Haberi

yedi mavi zeytinburnu satış ofisi


İstanbul Zeytinburnu sahil yolunda yükselen Yedi Mavi projesi Kalkavan Yapı, Gül Yapı ve Hasan Sever İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.


Yedi Mavi Zeytinburnu projesinde büyüklükleri 75 metrekare ile 400 metrekare aralığında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri sunuluyor. Proje 17 katlı altı blokta 1.047 bağımsız birimden meydana geliyor.


Aralık 2018 yılında teslim edilecek olan Yedi Mavi Evleri projesi 63 bin 500 metrekare alanda inşa ediliyor. Yedi Mavi Zeytinburnu projesinde konut, home ofis, apart otel ve ticari birimler yer alıyor.


Yedi Mavi Zeytinburnu projesinde konutların metrekare birim fiyatı 13 bin lira ile 19 bin lira aralığında değişiyor. Yedi Mavi'de yüzde 5 peşinatla 0,79 faiz üzerinden 240 ay vadeli ödemeler yapılıyor. Kampanya 31 Mart'a kadar sürecek.Yedi Mavi Zeytinburnu satış ofisi!

Adres: Kazlıçeşme Mah....