yenimahalle ticaret alanı satışı

yenimahalle ticaret alanı satışı

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanlığı, Çerçideresi ve Alacaatlı mevkilerinde bulunan 4 adet konut ve ticaret alanının satışı için ihale açtı.

Kayseri Sahabiye'deki konut+ticaret alanı satışa çıkarıldı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İmar A.Ş.  Sahabiye Mahallesi'ndeki 1 adet konut+ticaret alanını ihaleyle satışa çıkardı.

Üsküdar'da cami alanının imar planı ticaret alanı olarak değiştirildi!

İBB Meclisi'nde, Üsküdar'da cami alanında kalan bir parselin imarı, ticaret alanı olarak değiştirildi...

Berat Albayrak'ın Kanal İstanbul'daki arazisi 'konut+ticaret alanı' mı oldu?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın tartışmalı proje Kanal İstanbul güzergâhında aldığı tarla vasfındaki arazi proje, uygulama imar planlarıyla 'konut + ticaret alanı'na çevrildi. Araziye konut, alışveriş merkezi, otel, konaklama tesisleri gibi yapılar yapılabilecek.

TOKİ Şırnak Cizre 18 konut ile 12 ticaret alanı ihalesi 24 Haziran'da!

TOKİ Şırnak ili, Cizre ilçesi mescit, taziye evi ve 18 adet konut ile 12 adet ticaret inşaatı ihalesi 24 Haziran 2019 tarihinde yapılacak...

Halkalı Atakent'e yeni cami ve ticaret alanı geliyor!

Halkalı Atakent'e cami ve ticaret alanı inşa edilecek. Cami ve ticaret alanı toplam 7 bin 76 metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek.

Çatalca'da konut imarlı arazi ticaret alanı olarak değiştirildi!

Çatalca’daki 56 bin metrekarelik alana ilişkin 2011 yılına yapılan plan sonrasında, yeni imar planı hazırlandı. ‘Konut alanı’, ‘ticaret alanı’ olarak değiştirildi.. 

TOKİ'den Burdur'a 655 konut ve 41 ticaret alanı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Burdur merkezde 655 konut ve 41 adet ticaret alanı inşa edecek.

Çorum Belediyesi ticaret alanı satacak!

Çorum Belediyesi, Çepni Mahallesi'nde bulunan ticaret alanı olarak işaretli arsayı satışa sundu.

Maltepe Altayçeşme turizm ve ticaret alanı imar planı askıda!

İstanbul Maltepe İlçesi, Altayçeşme Mahallesi, 3123 ada, 3 parsel ve bir kısım tescil dışı alana ilişkin Turizm+Ticaret amaçlı 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı tadilatı askıda...

Kartal Soğanlık konut ve ticaret alanı imar planı askıda!

İstanbul Kartal İlçesi, Soğanlık Mahallesi, 10676 ada, 168 parsele ilişkin Konut + Ticaret Alanı amaçlı hazırlanan imar planı askıya çıkarıldı...

Beşiktaş Mecidiye turizm ve ticaret alanı imar planı askıda!

İstanbul Beşiktaş İlçesi, Mecidiye Mahallesi, 639 ada, 29 parsele ilişkin Turizm+Ticaret Alanı olarak hazırlanan 1/5000 ve 1/1000 ölçekli nazım ve uygulama imar planı tadilatı askıya çıktı...

Ticaret alanı yapılaşma koşulları!

Ticaret alanlarında yapılabilecek yapılar ile yapılaşma koşulları Yeni İmar Yönetmeliği kapsamınsa açıklanıyor. İşte ticaret alanı yapılaşma koşulları..

Zeytinburnu’nda yıkılan bina konut ve ticaret alanı oldu!

Zeytinburnu’nda, geçen yıl riskli yapı olduğu gerekçesiyle boşaltılan bina kendiliğinden çökmüştü. Binanın bulunduğu alan kentsel dönüşüm kapsamında “Yoğunluklu Konut alanından”, “Ticaret ve Konut alanına” alındı.

yenimahalle ticaret alanı satışı

yenimahalle ticaret alanı satışı yenimahalle ticaret alanı satışı


Mülkiyeti Yenimahalle Belediye Başkanlığına ait taşınmazların satışı, açık teklif usulü arttırma ile gerçekleştirilecek. İhale, 18 Ekim 2007 tarihinde saat 14.00'de Yenimahalle Belediye Başkanlığı hizmet binasında toplanacak encümen huzurunda yapılacak.


Satışa katılmak isteyenler, taşınmazlara ait şartnameyi mesai saatleri içinde, Belediye Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden temin edebilecekler.


Söz konusu ihale ile satışı yapılacak taşınmazların muhammen bedelleri, hisseleri ve katılımcılardan alınacak olan geçici teminat bedelleri şöyle: "Çerçideresi mevkindeki 400 metrekare konut alanının 400 metrekarelik hissesinin muhammen bedeli 360 bin YTL, geçici teminatı 10 bin 800 YTL, Alacaatlı mevkindeki bin 121 metrekare konut alanının bin 108 metrekare hissesinin muhammen bedeli 332 bin 400 YTL, geçici teminatı 9 bin 980 YTL, Alacaatlı mevkindeki 811 metrekare konut alanının 811 metrekare hissesinin muhammen bedeli 243 bin 300...