yenimahalle ticaret alanı satışı

yenimahalle ticaret alanı satışı

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanlığı, Çerçideresi ve Alacaatlı mevkilerinde bulunan 4 adet konut ve ticaret alanının satışı için ihale açtı.

Anıtkabir'in yakınındaki parselin ticaret alanı yapılmasına itiraz!

Anıtkabir ile Maltepe Cami arasında yer alan Hürriyet İlkokulu'na bitişik parselin imarı değiştirildi. Çankaya Belediyesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin onayladığı imar değişikliği ile arsa ticaret alanı yapıldı. Komisyon raporlarında binanın kot hariç 7 kat yükseklik olacağı söylendi. 

Ankara'da Anıtkabir'in yakınındaki parselin ticaret alanına dönüştürülmesine tepki!

Ankara'da Anıtkabir'in hemen yakınındaki Hürriyet İlkokulu içindeki bir parsel ticaret alanına dönüştürüldü. Mimarlar Odası ve Şehir Plancıları, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı plan değişikliğine tepki gösterdi.

Mamak’taki EGO garajı alanının geliri kentsel dönüşümde kullanılacak!

Mamak’taki EGO garajının yerine konut ve ticaret alanı yapılması ile ilgili imar planına ‘yoğunluk’ sebebiyle karşı çıkan MHP, “Kamu alanından bahsediyoruz, ilk başta yatay mimari ile ilgili süreçleri kamu alanlarında başlatalım ki vatandaşa da örnek olsun” dedi.

Pamukkale'de eğitim alanının planı ticaret alanı oldu!

Denizli Pamukkale'de eğitim alanı olarak ayrılan bölge, ticaret alanı olarak kullanıma açılıyor. Karşıyaka Mahallesi’nde 2011'de Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclisi kararıyla imar planı değiştirilerek ‘eğitim alanı’na çevrilen bölgeye 9 yıldır kamulaştırma yapılmadı.

Kayseri Sahabiye'deki konut+ticaret alanı satışa çıkarıldı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İmar A.Ş.  Sahabiye Mahallesi'ndeki 1 adet konut+ticaret alanını ihaleyle satışa çıkardı.

Üsküdar'da cami alanının imar planı ticaret alanı olarak değiştirildi!

İBB Meclisi'nde, Üsküdar'da cami alanında kalan bir parselin imarı, ticaret alanı olarak değiştirildi...

Berat Albayrak'ın Kanal İstanbul'daki arazisi 'konut+ticaret alanı' mı oldu?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın tartışmalı proje Kanal İstanbul güzergâhında aldığı tarla vasfındaki arazi proje, uygulama imar planlarıyla 'konut + ticaret alanı'na çevrildi. Araziye konut, alışveriş merkezi, otel, konaklama tesisleri gibi yapılar yapılabilecek.

TOKİ Şırnak Cizre 18 konut ile 12 ticaret alanı ihalesi 24 Haziran'da!

TOKİ Şırnak ili, Cizre ilçesi mescit, taziye evi ve 18 adet konut ile 12 adet ticaret inşaatı ihalesi 24 Haziran 2019 tarihinde yapılacak...

Halkalı Atakent'e yeni cami ve ticaret alanı geliyor!

Halkalı Atakent'e cami ve ticaret alanı inşa edilecek. Cami ve ticaret alanı toplam 7 bin 76 metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek.

CHP’li belediyede yeşil alan vurgunu!

CHP’li Ataşehir Belediyesi’nin İmar Komisyonu Başkanı ile Meclis Üyesi’nin, imar planında ‘yeşil alan’ olarak görünen kendilerine ait arsaları usulsüz olarak turizm ve ticaret alanına çevirerek milyonluk rant elde ettiği ortaya çıktı.

Çatalca'da konut imarlı arazi ticaret alanı olarak değiştirildi!

Çatalca’daki 56 bin metrekarelik alana ilişkin 2011 yılına yapılan plan sonrasında, yeni imar planı hazırlandı. ‘Konut alanı’, ‘ticaret alanı’ olarak değiştirildi.. 

TOKİ'den Burdur'a 655 konut ve 41 ticaret alanı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Burdur merkezde 655 konut ve 41 adet ticaret alanı inşa edecek.

Çorum Belediyesi ticaret alanı satacak!

Çorum Belediyesi, Çepni Mahallesi'nde bulunan ticaret alanı olarak işaretli arsayı satışa sundu.

yenimahalle ticaret alanı satışı Haberi

yenimahalle ticaret alanı satışı


Mülkiyeti Yenimahalle Belediye Başkanlığına ait taşınmazların satışı, açık teklif usulü arttırma ile gerçekleştirilecek. İhale, 18 Ekim 2007 tarihinde saat 14.00'de Yenimahalle Belediye Başkanlığı hizmet binasında toplanacak encümen huzurunda yapılacak.


Satışa katılmak isteyenler, taşınmazlara ait şartnameyi mesai saatleri içinde, Belediye Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden temin edebilecekler.


Söz konusu ihale ile satışı yapılacak taşınmazların muhammen bedelleri, hisseleri ve katılımcılardan alınacak olan geçici teminat bedelleri şöyle: "Çerçideresi mevkindeki 400 metrekare konut alanının 400 metrekarelik hissesinin muhammen bedeli 360 bin YTL, geçici teminatı 10 bin 800 YTL, Alacaatlı mevkindeki bin 121 metrekare konut alanının bin 108 metrekare hissesinin muhammen bedeli 332 bin 400 YTL, geçici teminatı 9 bin 980 YTL, Alacaatlı mevkindeki 811 metrekare konut alanının 811 metrekare hissesinin muhammen bedeli 243 bin 300...