28 / 06 / 2022

yenimahalle toki başvuruları sona erdi mi

yenimahalle toki başvuruları sona erdi mi

3 oda 1 salon dairelerin bulunduğu TOKİ Sivas Yenimahalle başvuruları bugün itibariyle sona eriyor.

Sivas Merkez Yenimahalle TOKİ başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sivas Merkez Yenimahalle projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi yarın başlıyor.

Sivas Yenimahalle TOKİ başvuruları başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sivas Yenimahalle projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi başlıyor.

Sivas Yenimahalle TOKİ başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sivas Yenimahalle projesinde yer alan konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

Sivas Yenimahalle Orta Gelir TOKİ başvuruları başladı!

3 oda 1 salon dairelerin yer aldığı TOKİ Sivas Yenimahalle projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

Sivas Yenimahalle TOKİ başvuruları başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Sivas Merkez Yenimahalle Projesi kapsamında 26 konut sadece En az yüzde 40 Engelli vatandaşlara Kuralı Satış Yöntemi ile satışa sunuluyor.

TOKİ Sivas Merkez Yenimahalle başvuruları!

40 adet dairenin açık satışa sunulacağı TOKİ Sivas Merkez Yenimahalle projesinde başvurular için geri sayım başladı. İşte, TOKİ Sivas Merkez Yenimahalle başvuruları...

Çankırı Kurşunlu 2. Etap Toki başvuruları ne zaman bitecek?

TOKİ'nin Çankırı Kurşunlu 2. Etap projesinde yer alan 264 adet konut kurasız olarak başvuru önceliğine göre satışa çıkıyor. Peki, Çankırı Kurşunlu 2. Etap Toki başvuruları ne zaman bitecek?

Kırşehir Kaman alt gelir grubu Toki başvuruları!

Kırşehir Kaman'da alt gelir grubu için hayata geçirilecek olan 63 konut kuralı olarak satşa sunuluyor. İşte, Kırşehir Kaman alt gelir grubu Toki başvuruları...

TOKİ Sivas Yenimahalle emekli başvuruları yarın başlıyor!

TOKİ Sivas Yenimahalle emekli başvuruları yarın başlıyor. Kura çekimi 20 Ocak 2016 tarihinde yapılacak olan projede 184 adet konut emekliye özel olarak satışa sunuluyor.

TOKİ Sivas Yenimahalle emekli başvuruları ne zaman?

TOKİ Sivas Yenimahalle'de emekliye özel 184 konut satılıyor. Projede başvuru ücreti olarak 500 TL alınıyor. Peki TOKİ Sivas Yenimahalle emekli başvuruları ne zaman?

Ankara Yenimahalle Macunköy 2. etap TOKİ başvuruları!

Ankara Yenimahalle Macunköy 2. etap TOKİ projesinde yer alan 13 konut satışa sunuluyor. Ankara Yenimahalle Macunköy 2. etap TOKİ başvuruları 24 Temmuz 2015 tarihinden itibaren başlayacak.

Çorum Merkez Celilkırı TOKİ başvuruları!

Daire fiyatlarının 58 bin 813 TL'den başlangıç gösterdiği Çorum Merkez Celilkırı TOKİ Evlei'nde 8 konut satılıyor. Çorum Merkez Celilkırı TOKİ başvuruları 28 Temmuz 2015 tarihinden itibaren başlayacak.

Bursa Keles 2. etap TOKİ başvuruları!

TOKİ ile Bursa-Keles Belediye Başkanlığı işbirliği çerçevesinde geliştirilen Keles 2. Etap Belediye Projesinde toplam 80 adet konut satılıyor. Bursa Keles 2. etap TOKİ başvuruları 27 Temmuz'da başlayacak.

yenimahalle toki başvuruları sona erdi mi Haberi

yenimahalle toki başvuruları sona erdi mi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sivas Yenimahalle'de hayata geçirdiği orta gelir projesi için başvurular bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ Sivas Yenimahalle projesinde toplam 216 adet konut bulunuyor. Projenin kura çekilişi 12 Haziran'da yapılacak.

3 oda 1 salon dairelerin bulunduğu TOKİ Sivas Yenimahalle projesinde konut fiyatları 159 bin 925 TL ile 185 bin 942 TL arasında farklılık gösteriyor.

Yüzde 10, yüzde 15 ve yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen projede peşinat tutarları 15 bin 992 lira ile 46 bin 485 lira arasında değişiyor.

En düşük taksit bedelinin 999,53 lira olarak belirlendiği Yenimahalle Orta Gelir Grubu projesinden 96 ay, 108 ay ve 120 ay vadeyle konut sahibi olmak...