Yenişehir Sazlıdereye yapılacak

Yenişehir Sazlıdereye yapılacak

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın çılgın projelerinden İstanbul'a Yenişehir projesinin Eyüp ile Arnavutköy'ün Karadeniz'e bakan kısmına değil Sazlıdere Barajının kuzeyinde hayata geçirileceği iddia edildi. İşte kulislere bomba gibi düşen o iddia...

TOKİ Diyarbakır Yenişehir Üçkuyu ihalesi yarın!

Diyarbakır İli Yenişehir İlçesi Üçkuyu Mahallesi 1.Etap 635 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 15:00'de yapılacak.

Diyarbakır Yenişehir Millet Bahçesi ihalesi bugün!

Diyarbakır İli Yenişehir İlçesi Millet Bahçesi İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün saat 15:00'de yapılacak.

TOKİ Diyarbakır Yenişehir Millet Bahçesi ihalesi 12 Şubat'ta!

Diyarbakır İli Yenişehir İlçesi Millet Bahçesi İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 12 Şubat 2020 tarihinde saat 15:00'de yapılacak.

Osmangazi Lisesi yıkılacak, kent meydanı yapılacak!

Bursa'nın Yenişehir ilçe merkezinde yer alan Osmangazi Lisesi'nin eski binası yıkılıp, yerine kent meydanı yapılacak.

TOKİ Diyarbakır Yenişehir 2019 kura çekilişi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Diyarbakır Yenişehir Üçkuyu projesinde yer alan konutların kura çekilişi bugün yapılacak.

İzmit Yenişehir Kültür Merkezi'nin ihalesi 23 Şubat'ta!

İzmit Belediyesi tarafından bir kültür merkezi de Yenişehir Mahallesi’ne inşa edilecek. Projenin ihalesi Şubat ayı içerisinde yapılacak.

Yenişehir Belediyesi tarafından yapılacak yeni lojmanın temeli atıldı!

Kırsal mahallelere yaptığı hizmetlere devam eden Yenişehir Belediyesi, yeni bir lojman inşa ediyor. Lojmanın temel atma töreni gerçekleşti..

Kocaeli Yenişehir'de cephe iyileştirme çalışmaları yapılacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı tarafından Yenişehir Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’nda gerçekleştirilecek cephe iyileştirme çalışması kapsamında mahalle sakinleriyle toplantı gerçekleştirildi.

Bursa Yenişehir'e yeni hastane geliyor!

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Yenişehir'e yapılacak yeni hastane binasının yapım ihalesinin Sağlık Bakanlığı tarafından 19 Eylül'de gerçekleştirildiğini belirtti.

TOKİ Diyarbakır Yenişehir 238 konut ihalesi bugün!

TOKİ Diyarbakır Yenişehir Seyrantepe mevkii 143 adet HAİT ile diğer ek tesisleri ve Kurdoğlu mevkii 95 adet HAİT ile diğer ek tesisleri inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi bugün yapılacak.

TOKİ Diyarbakır Yenişehir çevre düzenleme ihalesi 24 Ağustos'ta!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Diyarbakır İli Yenişehir İlçesi Seyrantepe Mevkii'nde yer alan tesislerin inşaatları ve altyapı ihalesi 24 Ağustos'ta yapılacak.

Otomotiv Test Merkezi, Yenişehir'de arsa fiyatlarını artırdı!

Yenişehir'de yapılacak olan Otomotiv Test Merkezi'nin temel atma aşamasına gelmesi, ilçedeki arsa fiyatlarını 3-4 misli artırdı. Otomotiv Test Merkezi'nin faaliyete geçmesiyle fiyatların daha da artacağı ifade ediliyor.

Bursa Yenişehir'e sosyal yaşam merkezi yapılacak!

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde 27 bin metrekare kapalı inşaat alanına yapılacak olan sosyal yaşam merkezi projesine başlanıyor.

Yenişehir Sazlıdereye yapılacak

Yenişehir Sazlıdereye yapılacak Yenişehir Sazlıdereye yapılacak

Kanal İstanbul'un kalbi Sazlıdere olacak! 


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Yenişehir projesinin Arnavutköy'ün kuzeyinden Başakşehir Sazlıdere bölgesine kaydırılacağı iddia edildi. 


Yenişehir'in, Sazlıdere'nin kuzeyinde kurulacağı iddia ediliyor. Emlakkulisi.com'a ulaşan kulis bilgilerine göre; Rezerv Yapı Alanın ve Mikro Bölgeleme Etütleri bile yapılan Yenişehir projesinin Başakşehir, Hadımköy, Arnavutköy ve Küçükçekmece'yi de kapsayacak haritasının değişeceği dile getiriliyor. 


Arnavutköy ve Eyüp arasında, İstanbul'un kuzey kesimlerini kapsaması planlanan Yenişehir'in güneydeki Sazlıdere Barajı'nın kuzeyine kurulacağı söylentisi dolaşmaya başladı. 


İddialara göre 2 milyon 400 bin kişinin yaşayacağı Yenişehir projesinde inşa edilecek 800 bin konut, Kanal İstanbul projesinin etrafında hayata geçirilecek.


Yenişehir planları sil baştan!


Arnavutköy ve Eyüp'te dilden dile yayılan kulis doğru çıkarsa, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekansal Planlama Genel Müdürlüğü tarafından yapılan ve Mayıs ayında açıklanan İstanbul Yenişehir Rezerv Yapı Alanlarının Mikrobölgeleme Etütleri...