yeşilköy Atatürk Havaalanı uçak parkı

yeşilköy Atatürk Havaalanı uçak parkı

İstanbul Atatürk Havaalanı'na 43 uçak kapasiteli park alanı inşa edilecek...

Atatürk Havalimanı kapatılacak mı?

Sivil Havacılık Eski Genel Müdür Yardımcısı Oktay Erdağı, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda inşa edilen Yeşilköy Hastanesi'ne ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdağı, havalimanına hastane yapılmasının, uçuşları engelleyeceğini belirtti...

Atatürk Havalimanı'nda yapılan sahra hastanesi inşaatında son durum!

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Atatürk Havalimanı'nda inşa edilen Yeşilköy Hastanesi'nin, kaba inşaatı bitmek üzere. Hastanenin çevre düzenlenmesinin ve havalandırma tesisatının yapılmaya başlandığı görüntülendi...

Atatürk Havaalanı otel oluyor!

Cumhurbaşkanı’nın kullandığı havaalanı için çalışmaların devam ettiği açıklandı. Airport Hotel, konferans salonu, havacılık fuar alanı inşa edilecek.

TAV, Atatürk Havalimanı'nın boşluğunu nasıl dolduracak?

İstanbul Havaalanı, bu ay tam kapasiteyle faaliyete geçti. Bu taşınmayla TAV Havalimanları Holding en önemli amiral gemisini olan Atatürk Havalimanı'nı kaybetti. Atatürk Havalimanı’nın yerini nasıl dolduracağının cevabı şirketin geleceğini de belirleyecek.

Atatürk Havalimanı 1953 yılında yapıldı!

Bayındırlık Bakanlığı, Yeşilköy'de bulunan Tayyare Meydanı'nın modern bir hava limanı haline getirilmesine 1938 yılında karar vermiş ancak Atatürk Havalimanı, Yeşilköy Havalimanı adıyla 1 Ağustos 1953 yılında hizmete açılmış.

3. Havaalanı'nın adının Atatürk olması için imza kampanyası!

Atatürkçü Düşünce Derneği, 3. Havaalanı'nın adının "Atatürk" olması için bir imza kampanyası başlattı.

Atatürk Havalimanı vedaya hazırlanıyor!

Açılan her yeni havalimanı şehri ve dünya havacılık otoritelerini heyecanlandırıyor. Yeşilköy/Atatürk Havalimanı vedaya hazırlanırken 3. havalimanında ise heyecanlı bir bekleyiş var.

Kahramanmaraş'ta Millet Bahçesi açıldı!

Kahramanmaraş Belediyesi tarafından geçen hafta açılan Türkiye'nin ilk Millet Bahçesi, başta Atatürk Havaalanı'nın yerine yapılacak Millet Bahçesi olmak üzere diğer şehirlerdeki benzer projeler yapılacak.

Yeşilköy sahiline bungalov evler yapılacak!

Yeni Havalimanı’na taşınmak için gün sayan Devlet Hava Meydanları İşletmesi Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü, Yeşilköy sahiline bungalov evler yapacak..

Atatürk Havaalanı kongre merkezi olmalı!

Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı “Atatürk havaalanın boşalması ile doğabilecek boşluklar için önceden planlamalar başlamalı. " dedi.

Toya Moda Küçükçekmece ödeme seçenekleri 2017!

Toya Grup imzası taşıyan Toya Moda projesi 426 konut ile 36 ticari üniteden meydana geliyor. Proje Atatürk Havaalanı’na 3 dakika uzaklıkta yükseliyor. İşte Toya Moda Küçükçekmece ödeme seçenekleri 2017...

Babacan Port Royal ön talepte!

Port Royal, Babacan Holding tarafından inşa ediliyor. Ön talep sürecinde olan Babacan Port Royal Yeşilköy, Atatürk Havalimanı karşısında konumlandırılıyor..

Babacan Port Royal ön talep topluyor!

Port Royal Projesi, Babacan Holding tarafından hayata geçiriliyor. Proje, Yeşilköy Atatürk Havalimanı karşısında 16 bin 527 metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor..

yeşilköy Atatürk Havaalanı uçak parkı

yeşilköy Atatürk Havaalanı uçak parkı yeşilköy Atatürk Havaalanı uçak parkı
Kapasitesinin arttırılması istenen Atatürk Havaalanı'na, Yeşilköy Hava Harp Okulu Komutanlığı ile havaalanı arasında yer alan 585 bin metrekarelik askeri alanda inşa edilecek 43 uçak kapasiteli park alanı için çalışmalar...