05 / 07 / 2022

Yeşilyurt Konakları teslim tarihi

Yeşilyurt Konakları teslim tarihi

Toplamda 3 bin 940 metrekare alan üzerinde inşa edilen Yeşilyurt Konakları'nda 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor. Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları fiyat listesi haberimizde bulunuyor.

Kartal'da çöken Yeşilyurt Apartmanı sakinleri yeni evlerine kavuştu! 

Kartal Orhantepe Mahallesi Sema Sokak üzerinde bulunan 8 katlı Yeşilyurt Apartmanı çökmüş, 21 kişi yaşamını yitirmesine sebep olmuştu. Yeşilyurt Apartmanı yeniden inşa edildi, dairelerin anahtarları ev sahiplerine teslim edildi...

Kartal'da çöken Yeşilyurt Apartmanı bölgesindeki kentsel dönüşüm tamam!

TOKİ Başkan Yardımcısı Mustafa Sungur, "Kartal'daki Yeşilyurt Apartmanı'nın çökmesi meydana geldikten sonra, 33 gün sonra yapım ihalemizi gerçekleştirdik. Martta inşaatına başladığımız projeyi 8,5 ay sonra tamamlayarak ay sonu itibarıyla hak sahiplerine teslim etmiş olacağız" dedi...

Yeşilyurt Tarihi Konaklar restorasyon alanında inceleme!

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Yeşilyurt'un tarihi ve kültürel geçmişine uygun olarak restore edilen Yeşilyurt Konaklarındaki çalışmaları yerinde inceledi. 

Yeşilyurt Huzurlu Marmara fiyat listesi!

Yeşilyurt Huzurlu Marmara fiyat listesi dairelerin kat ve büyüklüklerine göre değişiyor. 2018 yılı Ekim ayında teslim edilecek olan proje 27 bin metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor.

Malatya Yeşilyurt'ta tarihi evler restore ediliyor!

Yeşilyurt Belediyesi, ilçenin tarihi ve kültürel miraslarını korumak, yıpranmaya yüz tutmuş konakları sağlamlaştırmak adına başlattığı restorasyon çalışmalar kapsamında planlamaya aldığı beş evin kamulaştırma işlemlerine hız verdi.

Malatya Yeşilyurt'taki tarihi evler restore ediliyor!

Yeşilyurt Belediyesi, ilçenin tarihi ve kültürel miraslarını korumak, yıpranmaya yüz tutmuş konakları sağlamlaştırmak adına başlattığı restorasyon çalışmalar kapsamında planlamaya aldığı beş evin kamulaştırma işlemlerine hız verdi.

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt teslim tarihi!

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap'ta daireler 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Açık satış yöntemiyle satışa sunulan projede aylık taksitler 622 TL'den başlıyor. İşte TOKİ Osmaniye Yeşilyurt teslim tarihi...

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap kura çekimi bugün!

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap kura çekimi bugün gerçekleşecek. Toplam 256 adet dairenin satışa sunulacağı projede konutların sözleşme tarihi itibariyle 36 ay içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap kura çekilişi yarın!

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap kura çekilişi yarın gerçekleşecek. Ödeme planı kapsamında 120 ay vade imkanı sağlanan projede 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan konutlar satışa sunulacak.

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap kurası ne zaman?

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap'ta toplam 256 adet konut satışa sunuluyor. Projede daire fiyatları 71 bin 531 TL'den başlangıç gösteriyor. Peki TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap kurası ne zaman?

Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap TOKİ Evleri kura çekimi!

Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap TOKİ Evleri kura çekimi kapsamında 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan daireler satışa sunuluyor. Projede aylık 447 TL taksitlerle ödeme yapılabiliyor.

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap kura!

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap kura satışları 20 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşecek. Başvuruları sona eren projede 120 aya varan vade imkanı ile konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap kura çekilişi ne zaman?

Toplam 256 adet konutun satışa sunulacağı TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap ödeme planı kapsamında 120 aya varan vade imkanı sunuluyor. Peki TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap kura çekilişi ne zaman gerçekleşecek?

Yeşilyurt Konakları teslim tarihi Haberi

Yeşilyurt Konakları teslim tarihi

AFM İnşaat tarafından hayata geçirilen Yeşilyurt Konakları İstanbul Beylikdüzü'nde yükseliyor. 20 adet daire ve 4 adet dükkandan meydana gelen proje tek blok olarak tasarlandı. 


Yeşilyurt Konakları Beylikdüzü projesi 10 adet 2+1, 10 adet 3+1 dairelerden oluşuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 2+1'lerde 100 metrekare, 3+1'lerde 150 metrekare olarak belirlendi.


Daire teslimlerinin 2014 yılının sonunda yapılması planlanan Beylikdüzü Yeşilyurt Evleri projesinde 3+1 dairelerde ebeveyn banyosu yer alıyor. Projede ortak kullanım alanlarında ise kapalı otopark ve asansör bulunuyor.


Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları fiyat listesine göre 2+1 daireler 300 bin TL, 3+1 daireler ise 400 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje zemin kattaki 4 adet dükkan ile birlikte 24 bağımsız bölümden oluşuyor.


AFM İnşaat Yeşilyurt Konakları adres: Kavaklı Mah. Yeşilyurt Cad. No:39 Beylikdüzü / İstanbul


Beylikdüzü Yeşilyurt Konakları...