17 / 08 / 2022

Ytong müstakil ev

Ytong müstakil ev

Müstakil bir yaşam hayalini gerçeğe çeviren Türk Ytong, Ytong Ev projesini hayata geçirdi. Ytong montaj ekipleri, 8-10 haftada anahtar teslimi ev inşa ediyor.

İstanbul Kartal'da satılık arsa ve müstakil villa fırsatı! Resmi Gazete'de yayımlandı! 

Darülaceze Başkanlığı tarafından, İstanbul ili, Kartal ilçesi, Orhantepe Mahallesi'nde yer alan arsayı satıyor. Arsanın üzerinde bir müstakil villa bulunuyor. Peki Darülaceze Başkanlığı tarafından satışı yapılacak arsanın fiyatı kaç lira? İşte ayrıntılar... 

Tokyo'daki müstakil kapsüllerden oluşan Nakagin Capsule Tower yıkılıyor!

Japonya'nın başkenti Tokyo'da yer alan ve müstakil kapsüllerden meydana gelen Nakagin Capsule Tower'da yıkıma başlandı.

Ege Yapı Urla Kekliktepe 10 soruda tüm detaylarıyla!

Ege Yapı imzalı Urla Kekliktepe projesinin ön talepleri alınmaya başladı. Yatırımcılarına özlenen müstakil ev yaşantısını sunmayı amaçlayan Ege Yapı'nın, Urla Kekliktepe projesinin tüm detayları belli oldu. İşte Ege Yapı Urla Kekliktepe 10 soruda tüm detaylarıyla...

Fatih'te 550 metrekare müstakil ev 8.6 milyon TL'ye icradan!

T.C. İstanbul 10. İcra Dairesi, İstanbul ili, Fatih ilçesi, Kürkçibaşı Mahallesi, 843 ada 38 parselde yer alan 550 metrekarelik müstakil evi 8 milyon 590 bin TL'ye satıyor...

Gayrimenkulde müstakil ve az katlı binalar revaçta!

Pandemiden sonra ev almak isteyen vatandaşlar müstakil ve az katlı binaları tercih etmeye başladı. COLDWELL Banker Life brokeri Uğur Sezginer konuya ilişkin açıklamalar yaptı.

Ravza Sitesi'nde 32 milyon TL'ye icradan satılık 2 müstakil ev!

İstanbul 10. İcra Dairesi, Eyüpsultan Göktürk'ta yer alan 2 adet müstakil evi 32 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Müstakil konutta en çok hangi kent tercih ediliyor? 

Pandemi ile beraber müstakil konutlara olan ilgi giderek artıyor. Özellikle İzmir'de müstakil evlere olan talep oldukça fazla. 

Müstakil konutlara talep gittikçe artıyor!

Pandemi ile beraber müstakil konutlar trend hale geldi. Normalleşmenin artmasına karşın müstakil konutlar trend olmaya devam ediyor.

Müstakil ev maliyeti 2022!

Müstakil ev maliyeti 2022 haberimizde yer alıyor. Peki Müstakil ev maliyeti 2022 ne kadar oldu? Müstakil ev maliyeti arttı mı? İşte Müstakil ev maliyeti 2022...

Müstakil konut fiyatlarında son durum ne?

Koronavirüs salgını ile beraber tercih edilmeye başlanan müstakil konutlara yapılan masrafların çoğu yatak odaları, misafir odaları, mutfak, banyo, balkon gibi alanlara harcanıyor. Peki, müstakil konutlar gerçekten pahalı mı? sektörde son durum ne? 

2021'de müstakil konutlara ilgi arttı!

Yılın ilk 6 ayında yapı ruhsatı verilen bina sayısı yüzde 88.4 yükselerek 63 bini geçti. Bu dönemde koronavirüs etkisi sebebiyle müstakil konutlar için alınan ruhsat sayısında artış yaşandı. 

Müstakil konut satışlarına pandemi etkisi!

Koronavirüs salgını sonrasında ilgi odağı olan müstakil ev satışlarında artış yaşanmaya devam ediyor. Bu dönemde müstakil evler ve prefabrik ev satışları iki kat arttı. 

İstanbul'da müstakil konutlara salgın piyangosu!

Kovid-19 pandemisinde diğer insanlardan izole yaşama isteğiyle beraber artışa geçen müstakil konut sahibi olma talebi İstanbul'un bazı ilçelerindeki villa fiyatlarını uçuşa geçirdi. 

Ytong müstakil ev Haberi

Ytong müstakil ev

Pandemi hemen herkese kalabalıktan uzak müstakil bir yaşam hayali kurduruyor. Bireylerin bu beklentilerini okuyan Türk Ytong, Ytong Ev projesini hayata geçirdi. Pandemi döneminde küçük arazi ya da arsası olanların bu yerlere ev yapma istekleri Ytong'un panellerle inşa edilen tek ve iki katlı konut yapım sistemini yenilemesini sağladı. Mimarlarla iş birliği yapan şirket, ülkemizin şartlarına uygun, güncel tasarım trendlerini yansıtan yeni ev modelleri tasarladı.

Ekonomist Dergisi’nde yer alan habere göre; Fet Müşterilerine yapım hizmeti sunacak uygulamacı çözüm ortaklarını belirleyerek yeni projesini hayata geçirdi. Doğayla uyumlu bir yaşamı tercih edenler, hızlı inşa edilebilen, depreme dayanıklı, A sınıfı enerji verimliliğine sahip eve kavuşabiliyor. Ytong montaj ekipleri, 100 metrekarelik bir evin kaba inşaatını ortalama beş haftada anahtar teslim inşaatı ise 8-10 haftada tamamlıyor.