13 / 08 / 2022

yükselmesi beklenen altcoinler

yükselmesi beklenen altcoinler

Yatırımcıların gözde yatırım araçları arasında yer alan kripto paralardaki düşüş devam ederken, 29 Mayıs haftasına damga vuracak altcoinler açıklandı. İşte yatırımcıların merak ettiği o altcoinler...

Ünlü analistten altın için kritik açıklama! Petrol fiyatları istikrar kazandığında, gram altın yükselişe geçecek!

Altın fiyatları 9 ayın en düşük seviyesinin gördü. Ünlü analist bunun üzerine çok kritik bir detayı açıkladı! Gram altının yeninden yükselmesi için petrol fiyatlarının istikrar kazanması gerek! Peki, gram altın ne zaman yükselecek? İşte ayrıntılar...

Ne dolar ne de euro! İşte herkesin koştur koştur yatırım yaptığı geleceğin yıldızı yatırım alanı

Doların yükselmesi, euronun da el yakması nedeniyle parasını değerlendirmek isteyen vatandaşlar son dönemde arsaya yatırım yapıyor. Orta gelirliler de arsaya yatırım yapmaya başladı.

Doların yükselişi hurda fiyatlarını fırlattı! Hurda fiyatları ne kadar? Güncel hurda fiyatları kaç lira?

Dolar kurunun yükselmesi nedeniyle iç piyasada fiyat baskısı yaşayan inşaat demiri üretici firmaları yüksek hurda fiyatlarından yakınıyor. Peki hurda fiyatları ne kadar? Güncel hurda fiyatları kaç lira oldu? İşte 1 Haziran 2022 hurda fiyat listesi...

Binlerce kişi evsiz kalabilir! O şehirde yaşayanlara büyük uyarı! 

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, 81 şehrin kiralık konut fiyatlarını değerlendirdi. Fiyatların bu şekilde yükselmesi durumunda büyük kentlerde yaşayanların gelirlerinin kiraya bile yetmeyeceğini vurguladı. 

1 gram bile gümüşü olan yaşadı! Gümüş yükseliyor, beklenen gün geliyor! Son dakika gümüş fiyatları 23 Mayıs 2022

Altındı, dolardı, euroydu derken gümüş geri planda kalsa da hepsinin gölgesinde yükselmeye devam ediyor. Analistlere göre gümüş fiyatlarının zirve yapacağı zamana az kaldı ve gümüş şu günlerde güç topluyor. İşte son dakika gümüş fiyatları 23 Mayıs 2022

Euro şu günlerde güç topluyor! Euro için tarih belli oldu, esip gürleyecek! Euro kurunda son dakika gelişmeleri

Euro kuru şu günlerde sakin seyir gösteriyor. Amerika Merkez Bankası faiz kararından sonra dolar atak yapıp yükselişe geçti, euro tarafından ise beklenen atak henüz gelmedi. Temmuz ayındaki faiz kararından sonra euro kurunun yükselmesi bekleniyor...

Altın tehlikeli sularda yüzüyor! 2022'de ekmek yedirmeyecekler! Piyasaların çökmesi an meselesi

Altın yakından takip ediliyor. Altın fiyatlarının normal şartlarda yükselmesi gerekiyordu. Bırakın yükselmeyi gittikçe değer kaybeden altından sonra piyasaların çökmesinin an meselesi olacağını uzman isim açıkladı.

Yatırımcılar dikkat almayan pişman olacak! Arsa fiyatları 4 ayda 2 kat yükseldi!

Son günlerde sık sık gündeme gelen arsa fiyatları dur durak bilmiyor. Arsa fiyatlarının yaza doğru daha da yükselmesi bekleniyor.

Otomobil fiyatları yükselince vatandaş yeni çare buldu, 350 bin TL ile Honda Civic'i Lamborghini’ye çevirdi

Otomobil fiyatlarının yükselmesi, vatandaşları yeni yöntemler bulmaya zorluyor. Honda Civic aracını 350 bin TL masrafla Lamborghini’ye çeviren bir kişi de sosyal medyada gündem oldu.

FED öncesi petrolün varili yükselişe geçti Neler oluyor?

Petrolün varil fiyatı dün 100 dolar seviyesinin altına düşerken, bugün yükselişe geçen petrolün varil fiyatı şu dakikalarda 103,86 dolardan işlem görüyor. Petrolün varilinin yükselmesi akaryakıt fiyatlarını etkileyecek mi? Piyasalarda neler oluyor?

Mazot ve benzin düşer mi, yükselir mi? Benzin ve motorinde indirim var mı?

Türkiye’de üst üste gelen zamların ardından 20 TL’yi aşan mazot ve benzin fiyatları, araç kullanan-kullanmayan her vatandaşın ilgisini çekti. Rusya-Ukrayna savaşı, Brent petrol fiyatlarının yükselmesi, küresel piyasaların belirsizliği nedeniyle, motorin ve benzin fiyatları yükseldi.

Doğalgaza büyük zam!

Dünyadaki petrol fiyatlarının yükselmesi ve altın döviz piyasasında sert düşmesiyle Türkiye’nin enerjideki giderleri günden güne katlanıyor. Sanayiye yapılan yüzde 200’lük zammın ardından sıra konutlara zam yapılmasına geldi.

İnşaat maliyetleri gayrimenkul fiyatlarını yükseltti!

Dövizlerde meydana gelen haraketlilik kurları etkiledi. Son zamanlarda inşaat maliyetlerinin yükselmesi ile ev fiyatları da artışa geçti.

yükselmesi beklenen altcoinler Haberi

yükselmesi beklenen altcoinler

Yatırımcıların gözde yatırım araçları arasında yer alan kripto para piyasasındaki düşüşler devam etse de bazı altcoinler bu haftaya haftaya bomba gibi girmeye hazırlanıyor. 

Peki hangi kripto paralar kazandıracak? İşte merak edilen o sorunun yanıtı...


1. 23 Mayıs-USDD!

Dün, Tron‘un stablecoini USDD, L Bank borsasında listelenecek. Bunun Tron'a etkisi nasıl olacak?

2. 24 Mayıs-Metis (METİS)!

Bugün, Metis (METİS), Youtube üzerinden yeni bir soru yanıt etkinliği gerçekleştirecek. Coinin geleceği ve projeleri hakkında çok aydınlatıcı olması bekleniyor.

3. 24 Mayıs-AGEUR!

Bugün, AGEUR, Discord kanalları üzerinden yeni bir toplantı ve birçok etkinlik gerçekleştirecek. Bu, AGEUR severlerin uzun zamandır beklediği şeyler arasında yer alıyor. 

Onedio'nun aktardığına göre, yeni haftaya bomba gibi girmesi beklenen altcoinler şu şekilde:

4. 24 Mayıs-Dijital Bits (XDB)

Bugün Dijital Bitler (XDB), başarılı kripto para borsası BitFinex üzerinde...