Zer Tuzla Marina iletişim

Zer Tuzla Marina iletişim

Ceylan İnşaat 2018 yılına Zer Tuzla Marina projesi ile başlayacağını önceden duyurmuştu. Zer Tuzla Marina 576 daire, 22 villa ve 2 ticari alandan meydana geliyor. 

Deprem ve koronavirüs riski, rotalarını teknede yaşama çevirdi!

Deniz ve doğa tutkunu Önem ve Serhan Oğuz çifti, deprem ve koronavirüs riski sebebiyle yaşamlarının büyük bir bölümünü, Tuzla Marina'ya demirledikleri teknelerinde sürdürüyor.

Zer Tuzla Marina geliyor! Yeni proje!

Ceylan İnşaat 2018 yılına Zer Tuzla Marina projesi ile başlayacağını önceden duyurmuştu. Zer Tuzla Marina 576 daire, 22 villa ve 2 ticari alandan meydana geliyor. 

Tuzla yatırım projeleriyle yükseliyor!

Kamu yatırımları, ulaşım, teknoloji, sağlık gibi yatırımlarıyla yükselen bölge Tuzla, marina projesiyle daha da değerleniyor. 

Zer Tuzla Marina, Zer Mecidiyeköy, Zer Levent projeleri geliyor!

Ceylan İnşaat, 2017 yılını 4 proje, 340 konut satışı ve yüzde 20’lik bir büyümeyle geride bıraktı. Ceylan İnşaat'tan 2018 yılında 3 yeni proje geliyor... 

Tuzla Marina Projesi'ne birincilik ödülü!

Tuzla Belediyesi, AK Parti 6. Yerel Yönetimler Arası Proje Yarışması'nda "Tuzla Marina Projesi" ile "Kent Ekonomilerine Katkı Projesi" dalında birincilik ödülünü kazandı.

Viaport Marina Tuzla'yı değerlendirdi!

2015 yılında Via Properties tarafından 1 milyar TL maliyetle hayata geçirilen Viaport Marina, son 2 yılda Tuzla’ya önemli derecede katma değer sağlayarak, adeta ilçeyi İstanbul'un göz bebeği haline getirdi.

Tuzla Marina Arena 13 Mayıs'ta açılıyor!

Türkiye’nin en büyük açıkhava konser ve event alanı Marina Arena, 13 Mayıs'ta kapılarını açıyor. Marina, 450 metrekare alan üzerine kuruldu.

Tuzla Marina Gayrimenkul İşletmeleri Anonim Şirketi kuruldu!

Tuzla Marina Gayrimenkul İşletmeleri Anonim Şirketi Orçun Kocakoç tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Viaport Marina'ya ulaşım Osmangazi Köprüsü'yle rahatladı!

Via Grubu, Körfez geçişini 4 dakikaya indiren Osmangazi Köprüsü’nün açılışıyla birlikte Tuzla’daki Viaport Marina’ya ulaşımın çok daha kolay hale geldiğini açıkladı.

Tuzla Marina kapılarını dünyaya açıyor!

Tuzla Marina, 2015 yılında Türkiye'nin en büyük projelerinden biri olarak açıldı. Tuzla Marina, denizin üzerinde konumlanan adacıklarda 154 üniteli alışveriş merkezine sahip.

Şahsuvaroğlu inşaat sektörüne girecek!

SsangYong’un Türkiye temsilcisi Şahsuvaroğlu Otomotiv’in 3. kuşak temsilcisi Yunus Şahsuvaroğlu “Otomotiv tarafı oturdu. Yeni sektörlere girelim dedik. İnşaatı seçtik” dedi. Şahsuvaroğlu, projenin Tuzla Marina’ya yakın olacağını söyledi.

Tuzla'ya 2015'te hangi yatırımlar yapıldı?

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Marina gibi dünya çapındaki vizyon projesinin hizmete açılmasının yanı sıra Türkiye’nin ilkleri arasına giren hizmetlerini 2015 yılında da sürdürdü...

Port Life Tuzla'da 0 faizle! Yüzde 50 peşin yüzde 50 teslimata kadar taksitle!

Tuzla Marina'nın yanında inşa edilen proje 5 katlı 3 bloktan oluşuyor. Toplamda 184 dairenin yer aldığı Port Life Tuzla'da Özdemir Grup imzası bulunuyor.

Zer Tuzla Marina iletişim

Zer Tuzla Marina iletişim Zer Tuzla Marina iletişim

Ceylan İnşaat; Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Kartal,  Zer Levent, Zer Mecidiyeköy ve Zer Tuzla Marina olmak üzere 3000 konut ve ticarilerden oluşan projelerini müşterileri ile buluşturmak için çalışmalarına hızla devam ediyor. 

Ceylan İnşaat 2018 yılının başında İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da Zer Tuzla Marina projesini hayata geçireceği bilgisini paylaşmıştı.  Zer Tuzla Marina projesi toplamda 576 daire, 22 villa ve 2 ticari alan oluşuyor. 

İstanbul’un sayfiye yerlerinden biri olan Tuzla’da yükselecek proje 52 bin 774 metrekare arsa alanına sahip. Ekolojik mimarinin en iyi örneklerinden biri olmayı aday Zer Tuzla Marina projesinde fiyat ve ödeme planı detayları henüz açıklanmadı.

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “ İstanbul’un sayfiye yerlerinden biri olan Tuzla’da hayat bulacak projemizin tüm daireleri eşsiz...