Zeytinli Konutları teslimleri

Zeytinli Konutları teslimleri

Selimiye Mahallesi'nde kentsel dönüşüm ile kamulaştırılan alanlara, Şehitkamil Belediyesi tarafından Zeytinli Konutlarının inşaat çalışması sona yaklaşıyor.

Avrupa Konutları Yamanevler'de daire teslimleri başladı! 

Artaş İnşaat tarafından Ümraniye'de yükselen Avrupa Konutları Yamanevler’de, ilk etabın daire teslimleri başladı...

Avrupa Konutları Yamanevler konut teslimleri!

Avrupa Konutları Yamanevler projesi 472 bin metrekare inşaat alanına sahip. Avrupa Konutları Yamanevler konut teslimleri ne zaman?

Avrupa Konutları Yamanevler teslimleri!

Avrupa Konutları Yamanevler projesinde dairelerin fiyatları 484 bin TL'den başlıyor. Avrupa Konutları Yamanevler teslimleri ne zaman?

Avrupa Konutları Atakent 4 teslimleri!

Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde üzde 15 peşinde 0,42 faizle taksitli ödemeler yapılabiliyor. Peki, Avrupa Konutları Atakent 4 teslimleri ne zaman yapılacak?

TOKİ Siirt Evren Mahallesi Konutları teslimleri başlıyor!

Toplamda 358 adet konutun sahiplerini bulduğu projede teslimler BCT İnşaat Mim.Müşavir A.Ş. tarafından yapılacak.

TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Konutları teslimleri bugün başladı!

Kentsel dönüşüm olarak inşa edilen projede toplamda 354 adet daire sahiplerini buldu. TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Konutları teslimleri bugün başladı...

Şehitkamil Zeytinli Konutları'na yoğun talep!

Yapımı Şehitkamil Belediyesi tarafından tamamlanan Zeytinli Konutları satışına yoğun talep oldu. Çok beğenilen daireler, 102 bin 500 TL ile 130 bin TL arasında 5 ayrı fiyat kategorisinde satışa çıkarıldı.

Zeytinli Konutları çekilişsiz kurasız satışa sunuldu!

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yapımı tamamlanarak halkın hizmetine sunulan Zeytinli Konutları’nın satışında çekiliş ya da kura olmadığını ve isteyen her vatandaşın Zeytinli Konutları’ndan daire alabileceğini söyledi.

Şehitkamil Zeytinli Konutları satışa çıkarıldı!

Zeytinli Konutları satışa çıkarıldı. Zeytinli Konutları’nın son halini yerinde inceleyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “3 bloktan oluşan Zeytinli Konutları’ndaki 147 adet 2+1 yapımı bitti." dedi

Sur Yapı Koşuyolu Konutları teslimleri!

Koşuyolu Sur Yapı Projesi 2 bloktan oluşuyor. Proje 23 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilecek. Peki Sur Yapı Koşuyolu Konutları teslimleri ne zaman yapılacak?

Çatalca Kiptaş Konutları teslimleri ne zaman?

Kura çekilişi uygulanmadan satışa sunulan projede daire fiyatları 139 bin 750 TL'den başlıyor. Proje 180 blok halinde bulunuyor. Peki Çatalca Kiptaş Konutları teslimleri ne zaman?

Ankalux Konutları teslimleri!

Toplam 16 bin metrekare alan üzerine inşa edilen proje Hit Yapı imzasıyla inşa ediliyor. Proje Nata Delta AVM'nin yanıbaşında bulunuyor. Ankalux Konutları teslimleri Haziran 2016'da yapılması planlanıyor.

Kayaşehir Avrupa Konutları teslimleri!

7 blok şeklinde yükselecek olan proje toplam 620 bağımsız üniteden oluşuyor. Proje Park Mavera 2. Etap'a komşu olarak yükselecek. Kayaşehir Avrupa Konutları teslimleri 2018 yılının ilk yarısında yapılması planlanıyor.

Zeytinli Konutları teslimleri

Zeytinli Konutları teslimleri Zeytinli Konutları teslimleri

Selimiye Mahallesi'nde kentsel dönüşüm ile kamulaştırılan alanlara, Şehitkamil Belediyesi tarafından Zeytinli Konutlarının inşaat çalışması sona yaklaşıyor. İnşaat çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdüğü Zeytinli Konutları, kısa sürede sahiplerini bulacak.  İlçe genelinde yapmış olduğu konutlarla vatandaşların konut ihtiyacını her geçen gün azaltan Şehitkamil Belediyesi, kentsel dönüşüm ile kamulaştırılan alanlara yeni konutlar yapmaya devam ediyor. Selimiye Mahallesi'nde yapımı devam eden 2+1 Zeytinli Konutlarındaki 3 bloğun inşaat çalışmaları aralıksız bir şekilde sürdürülüyor. Vatandaşlara, doğalgazlı, asansörlü, oyun alanlarının olduğu nitelikli bir mekan sunmak için ellerinden gelen gayreti gösteren Şehitkamil Belediyesi, hızla yükselen konutların inşaat çalışmalarında sona yaklaştı. 

Yapılan konutlarla daha modern bir mahalle statüsüne dönüşeceğini dile getiren Onatkutlar Mahalle Muhtarı Yaşar Korurer, "Mahallemizde yapılan konutlarda kısa bir süre içinde tamamlanma aşamasına gelindi. Bu konutlarımız oturma...