zihni aldırmaz sarıçam gençlik merkezi

zihni aldırmaz sarıçam gençlik merkezi

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Sarıçam Gençlik Merkezi Binası’nın açılışını yaptı. Aldırmaz, yerel yönetimlerin bir görevinin de yoksul aile çocuklarına çeşitli konularda eğitim vermek olduğunu söyledi...

TOKİ Adana Sarıçam’daki 283 konuta 601 başvuru!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sarıçam'da hayata geçirdiği projenin kura çekilişi yapıldı.

TOKİ Adana Sarıçam Buruk başvuruları bugün başlıyor!

Kura çekilişinin 12 Nisan 2018 tarihinde yapılacağı TOKİ Adana Sarıçam Buruk başvuruları bugün itibariyle başlıyor

Çukurova Üniversitesi Sarıçam'da yurt yaptırıyor!

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, Sarıçam'a bağlı Balcalı Mahallesi'nde yurt yaptırıyor. Yurt inşa ve irtifak hakkı tesisi ihalesi için teklifler 18 Nisan'a kadar verilebilecek..

Adana Sarıçam’daki 649 konuta 7 bin 722 başvuru!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adana Sarıçam'da hayata geçirdiği 649 konutun kura çekilişi yapıldı. 

Adana Sarıçam TOKİ kura çekilişi yapıldı!

TOKİ tarafından Adana’nın Sarıçam İlçesi Buruk Mahallesi’nde hayata geçirilen projede 649 konutun hak sahipleri dün belli oldu. Yoğun ilgi gösterilen projeye 7 bin 722 kişi başvuru geldi..

Sarıçam Orta Gelir TOKİ kura sonucu 2+1 kazananları!

Sarıçam Orta Gelir TOKİ kura sonucu 2+1 kazananları henüz belli olmadı. Sarıçam Orta Gelir TOKİ kura sonucu 2+1 kazananları belli olduğunda Emlakkulisi.com'da yer alacak.

16.02.2018 Adana Sarıçam kura sonucu kazananları!

16.02.2018 Adana Sarıçam kura sonucu kazananları henüz belli olmadı. 16.02.2018 Adana Sarıçam kura sonucu kazananları açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Adana Sarıçam Buruk Orta Gelir kura sonucu 16.02.2018!

Adana Sarıçam Buruk Orta Gelir kura sonucu 16.02.2018 henüz belli olmadı. Adana Sarıçam Buruk Orta Gelir kura sonucu 16.02.2018 açıklanır açıklanmaz Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Adana Sarıçam Buruk Alt Gelir kura sonuçları sorgulama!

Adana Sarıçam Buruk Alt Gelir kura sonuçları yarın açıklanacak. Projede 2 oda 1 salon daireler bulunuyor.

TOKİ Adana Sarıçam Alt Gelir başvuruları sona eriyor!

TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Alt Gelir başvuruları bugün itibariyle sona eriyor. Projede 356 adet konut bulunuyor.

TOKİ Sarıçam Buruk Mahallesi Orta Gelir başvuruları başlıyor!

TOKİ Sarıçam Buruk Mahallesi Orta Gelir başvuruları 29 Ocak-9 Şubat 2018 tarihleri arasında kabul edilecek.

TOKİ Adana Sarıçam başvuruları bugün başlıyor!

TOKİ Adana Sarıçam projesinde yer alan 356 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Alt Gelir kurası ne zaman?

TOKİ'nin Adana Sarıçam Buruk Mahallesi 825 adet konut Projesi kapsamında bulunan 356 konut kuralı olarak satışa sunuluyor. Peki, TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Alt Gelir kurası ne zaman?

zihni aldırmaz sarıçam gençlik merkezi Haberi

zihni aldırmaz sarıçam gençlik merkezi


Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Sarıçam Gençlik Merkezi Binası’nın açılışını yaptı. Zihni Aldırmaz, yerel yönetimlerin bir görevinin de yoksul aile çocuklarına çeşitli konularda eğitim vermek, onların üniversite sınavına ve diğer sınavlara hazırlanmasını sağlamak olduğunu belirterek, merkezde eğitim gören çocuklarla sohbet etti.


Çocuklara ve gençlere hayat hikayesini anlatan Zihni Aldırmaz, çok zor koşullarda öğrenim gördüklerini, babasını kaybettiği gün yatılı okula kabul edilmesiyle kendisine verilen fırsatı iyi kullandığını ifade etti. Zihni Aldırmaz, “Şimdi sizlerin önünde size yol gösteren, her türlü olanağı sunan ağabeyleriniz, büyükleriniz var. Yeter ki çalışın ve fırsatı iyi değerlendirin. Ben belediye başkanı olmasam da yanınızda olacağım” dedi.


Sarıçam Gençlik Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Arif Sarı, “Zihni Aldırmaz bize verdiği destekle bir çığır açtı. Kendisine teşekkürü borç biliyoruz. Okullarımız...