01 / 12 / 2022

Zirve Yapılar Gayrimenkul

Zirve Yapılar Gayrimenkul

Zirve Yapılar Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi, Tülay Arslan Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL sermaye ile 10 Ağustos'ta Esenyurt, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, 1998 Sokak'ta kuruldu.

Gayrimenkulde çok katlı yapılar tarih oluyor!

Pandemiyle beraber neredeyse tüm sektörlerde daha sağlıklı, çevreci, ekonomik ve fonksiyonel ürünlere geçiliyor. Gayrimenkul sektöründe de trendler değişiyor, çok katlı yapılar tarih oluyor!

Ege Yapı Tescilli Yapılar İçin Kılavuz hazırladı!

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı, ülkemizin kültür varlıklarına ve tarihi eserlerine sahip çıkılması ve korunması amacıyla “Tescilli Yapılar İçin Kılavuz” hazırladı.

İmar barışı yapıların yüzde 40’ını krediye uygun hale getirecek!

İmar barışı kanunu ile yaklaşık 13 milyon gayrimenkulün imar affından yararlanması bekleniyor.  Tapu kurucusu ve CEO'su Emre Erşahin, bu yapıların da yüzde 40'ının krediye uygun hale geleceğini söyledi.

Geleceğin Yapıları Geleceğin Şehirleri Zirvesi yarın başlıyor!

Geleceğin Yapıları Geleceğin Şehirleri Zirve ve Sergisi 6-7 Eylül 2017 İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Geleceğin Yapıları Geleceğin Şehirleri Zirvesi 6-7 Eylül'de!

TOKİ ana sponsorluğunda 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Geleceğin Yapıları Geleceğin Şehirleri Zirve ve Sergisi Türkiye’nin yapı, şehir ve gelecek vizyonuna ışık tutacak.

Hatay İnşaat Yapı ve Gayrimenkul Fuarı 3-7 Mayıs'ta!

Hatay İnşaatçılar Odası, 3-7 Mayıs tarihlerinde Hatay İnşaat 2017 Hatay 1. İnşaat Yapı ve Gayrimenkul Fuarı düzenleyecek. Fuar, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından tanıtıldı.

Taşlar Gayrimenkul Hizmetleri Yapı İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taşlar Gayrimenkul Hizmetleri Yapı İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, Ertuğrul Kaan Taş tarafından 100 bin TL sermaye ile 27 Eylül'de Esenyurt'ta kuruldu.

Uzay Yapılar Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Uzay Yapılar Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi, Murat Arslan Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 17 Ağustos 'ta Esenyurt, Büyük Hayrettinpaşa Mahallesi 'nde kuruldu.

Zirve Yapılar Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Zirve Yapılar Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi, Tülay Arslan Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL sermaye ile 10 Ağustos'ta Esenyurt, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, 1998 Sokak'ta kuruldu.

Hitit Yapılar Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Hitit Yapılar Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi Murat Yıldız tarafından 50 bin TL sermaye ile 7 Ağustos 2015 tarihinde Beylikdüzü'nde kuruldu.

Vekaletname ile yapılan gayrimenkul alım satımları!

Problemlerin en sık karşılaşıldığı satışlardan biri de vekaletname ile satışlardır. Avukat Kadir Kurtuluş ’a vekaletname ile yapılan gayrimenkul satışlarında dikkat edilmesi gereken hususları sorduk.

Maarif Yapı ve Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Maarif Yapı ve Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi 12 Mart 2015'te, 100 bin TL sermaye bedeli ile Bağcılar'da Adnan Sağlam Yönetim Kurulu Başkanlığı' nda kuruldu.

Menderes Türel: Hollywood platoları gibi yapılar inşa edeceğiz!

Türkiye'den birçok belediye, dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul fuarı MIPIM'de boy gösteriyor. Türel: "Hollywood platoları gibi yapılar inşa edeceğiz. Antalya gerçek anlamda bir sinema şehri olacak" dedi.

Zirve Yapılar Gayrimenkul Haberi

Zirve Yapılar Gayrimenkul

Zirve Yapılar Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi, Tülay Arslan Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL sermaye ile 10 Ağustos'ta Esenyurt, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, 1998 Sokak'ta kuruldu.


Zirve Yapılar Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi iş konusu; İNŞAAT Yurt içinde ve yurt dışında, her türlü inşaat malzemesi almak, satmak ve arsa arazi almak, satmak, kiralamak kiray vermek,ithalat ve ihracat yapmak yurtiçinde ve yurtdışında her türlü konut ,fabrika ,iş merkezi, hanlar turistik oteller,hava alanları,yollar,alt yapılar,,üst yapılar,parklar yapmak yaptırmak, almak,satmak,kiralamak,kiraya vermek,ithal ve ihracatını yapmak,tüm resmi ve özel sektöre ait ihalelere girmek,kapalı ,açık teklif vermek,açık arttırma eksiltme pazarlık usulü ile bunlara ilişkin her türlü alt yapı üst yapı ,yol,fabrika ,baraj gölet,park bahçe düzenlemeleri,konut projeleri,köprüler viyadükler,hanlar turistik tesisler ,tatil köyleri mühendislik hizmetleri plan proje her türlü hizmet...