10 / 12 / 2023

Halil Memiş yeni hizmet binasını inceledi!

Halil Memiş yeni hizmet binasını inceledi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, mevcut MTSO binasının arka tarafında bulunan 11 bin metrekarelik alan üzerindeki Büyükşehir Belediyesi’nin yeni hizmet binası olacak binada incelemelerde bulundu.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, mevcut MTSO binasının arka tarafında bulunan 11 bin metrekarelik alan üzerindeki Büyükşehir Belediyesi’nin yeni hizmet binası olacak binada incelemelerde bulundu. Genel Sekreter Memiş, Büyükşehir Belediyesi’nin,  önümüzdeki aylarda yeni binasında hizmet vereceğini söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Büyükşehir Belediyesi’nin önümüzdeki aylarda hizmet vereceği yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu. İncelemelerde Genel Sekreter Halil Memiş’e, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Fuat Uzun, Aytaç Yalçınkaya ve Yılmaz Gençoğlu da eşlik etti. Mevcut binanın mutabakat sağlandıktan sonra hızlı bir şekilde inşaatının başladığını söyleyen Memiş, “Binamızdaki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. MTSO ile imzalanan protokol ile mevcut binanın aylık bedeli 55 bin TL’dir. Yapılan anlaşma ile 4 yıllığına Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet binası olacak” diye konuştu. Genel Sekreter Memiş, yeni hizmet binasındaki incelemelerinde Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu ile iç dizayn ve belediyeye bağlı daire başkanlıklarının hangi katlarda hizmet vereceği ile ilgili istişarelerde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi

Geri Dön