Halk Bankası 30 ilde 199 gayrimenkulü satışa çıkardı!

Halk Bankası 30 ilde 199 gayrimenkulü satışa çıkardı!

Türkiye Halk Bankası A.Ş. 30 ilde bulunan 199 gayrimenkulü ihaleye çıkardıTürkiye Halk Bankası A.Ş., Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Ardahan, Aydın, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Edirne, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kırklareli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla , Sakarya, Samsun,Tekirdağ ve Yozgat olmak üzere toplam 30 ilde bulunan 199 gayrimenkulü satışa çıkardı.

Alanları 15 metrekare ile 54 bin 183 metrekare arasında farklılık gösteren taşınmazların niteliği, bina, tarla, daire, müstakil konut, dükkan, çatı aralı konut, dubleks konut, bahçe, arsa, işyeri, büro, imalathane, tarla ve ahır, depo, değirmen 2 katlı ev ve besi damı, otlakiye olarak belirlendi.

Gayrimenkullerin tahmini bedeli, 2 bin 500 TL ile 3 milyon TL, geçici teminatı ise 90 bin TL ile 75 TL arasında değişiyor.

İstanbul´da satışa çıkarılan 14 gayrimenkulün tahmini bedeli 15 bin TL´den, geçici teminatı da 450 TL'den başlıyor.

İhale 25 Ağustos 2010 saat 14.00´da teklif sahiplerinin huzurunda yapılacak.

www.halkbank.com.tr

İclal Süzgün/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.