08 / 08 / 2022

Halk GYO İstanbul Beşiktaş binasının piyasa değeri belli oldu!

Halk GYO İstanbul Beşiktaş binasının piyasa değeri belli oldu!

Halk GYO İstanbul Beşiktaş binasının piyasa değeri belli oldu. İşte Halk GYO İstanbul Beşiktaş binasının değerleme raporu...Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) İstanbul Beşiktaş Binası 2021 yılsonu değerleme raporu hakkında açıklama yaptı.

Halk GYO İstanbul Beşiktaş binası, İstanbul ili, Beşiktaş ilçesi, Sinanpaşa Mahallesi, 291 ada 93 parselde yer alıyor. Halkbank Şubesi olarak kullanılan bina, Ortabahçe Caddesi üzerinde 267,53 metrekare yüzölçüme sahip arsa üzerinde bulunuyor. Beşiktaş meydana 500 metre mesafede konumlanan gayrimenkulün yakın çevresinde, Dolmabahçe Meydan ve Zorlu Center AVM yer alıyor. Bölgede orta-üst seviyede bir yapılaşma bulunuyor ve çoğunluğunu ticari ve turistik amaçlı kullanılan betonatme yapılar oluşturuyor. Bölgeye ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanabiliyor. 

Halk GYO İstanbul Beşiktaş binasının piyasa değeri belli oldu!

Halk GYO İstanbul Beşiktaş binasının piyasa değeri 31 milyon TL olarak belirlendi. Taşınmazların tamamının aylık toplam KDV hariç kira değeri 169 bin 500 TL olarak açıklanırken, KDV dahil toplam satış değeri 36 milyon 580 bin TL olarak belirlendi. 

Halk GYO'nun KAP açıklaması:
Şirketimiz portföyünde yer alan İstanbul merkezli "Beşiktaş Binası"na ait 2021 yılsonu değerleme raporu ektedir.

Dosya için tıklayın