Halk GYO'nun Salıpazarı arsasının değeri belli oldu!

Halk GYO'nun Salıpazarı arsasının değeri belli oldu!

Halk GYO'nun portföyünde yer alan Salıpazarı arsasına ait değerleme raporu yayınlandı. Değerleme raporuna göre arsanın KDV dahil piyasa değeri 11 milyon 245 bin TL olarak açıklandı.
Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Salıpazarı arsası değerleme raporu hakkında açıklama yaptı. 

Halk GYO'nun portföyünde yer alan Salıpazarı arsasına ait değerleme raporu yayınlandı. 

Halk GYO nun Salıpazarı arsasının değeri belli oldu!

İmar durumu:
Söz konusu taşınmaz ile ilgili Beyoğlu Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde yapılan araştırmada 57 ada 15 numaralı parselin 07/07/1983 tarih, 4720 sayılı Kurul kararı ile ''Kentsel Sit Alanı'' ilan edilen bölgede ve ''Yenileme Alanı'' olarak ilan edilen alanda kalmakta olup, bölgeye ait 21.12.2010 tasdik tarihli, 1/1000 ölçekli Beyoğlu Kentsel Sit Alanı Koruma Bölge Kurul Kararı ile belirlenmiş olan geçiş dönemi koruma esasları ve kullanma şartlarına istinaden imar durumu Yenileme Kurulu'ndan alınacak karar doğrultusunda belirlenecek.

Piyasa değeri: 9.530.000,00 TL

KDV dahil piyasa değeri: 11.245.400,00 TL

Değerleme konusu taşınmaz, İstanbul İli, Beyoğlu İlçesi, Kılıç Ali Paşa Mahallesi, 57 ada 15 numaralı parselde bulunan boş arsadır. Ana gayrimenkul, Meclis'i Mebusan Caddesi üzerinde 235,50 metrekare yüzölçüme sahip arsa üzerinde kuruldu. 

Halk GYO nun Salıpazarı arsasının değeri belli oldu!

Halk GYO'nun KAP açıklaması:
Şirketimiz portföyünde yer alan Salıpazarı arsasına ait değerleme raporu ektedir.

Değerleme raporu için tıklayın