Halkbank'tan turizmcilere yenileme kredisi!

Halkbank'tan turizmcilere yenileme kredisi!

Halkbank, turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalar için Turizm İşletmeleri Yenileme Kredisini hizmete sunduTurizmcilere yenileme kredisi 
 
Halkbank, turizm sektöründe faaliyet gösteren firmaların tamir, bakım, yenileme, ekipman ve tefriş malzemesi ihtiyaçlarının finansmanı için tasarladığı 'Turizm İşletmeleri Yenileme Kredisi'ni hizmete sundu. 
 
Buna göre konaklama işletmelerine 9 ay ödemesiz dönem seçeneğiyle 48 aya varan, seyahat acenteleri ve turizm tedarikçisi firmalara da 24 aya varan vadelerle TL cinsinden kredi kullandırılacak.
Zaman

Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler

Halkbank'tan turizme destek

Halkbank, turizm firmalarının tamir, bakım, yenileme, ekipman ve tefriş malzemesi ihtiyaçlarının finansmanı için 'Turizm İşletmeleri Yenileme Kredisi'ni hizmete sunduğunu açıkladı. Yapılan açıklamada, konaklama işletmelerine, 9 ay ödemesiz dönem seçeneği ile 48 ay, seyahat acenteleri ve turizm tedarikçisi firmalara ise 24 aya varan vadelerle TL cinsinden kredi kullandırılabileceği bildirildi. Kredi üst limiti, firmaların yaptığı fatura karşılığı yenileme tutarına göre belirlenecek.
Takvim