Harmony Towers’ta 50 bin TL indirim fırsatı!

Harmony Towers’ta 50 bin TL indirim fırsatı! Harmony Towers’ta 50 bin TL indirim fırsatı!

Firma: Eroğlu

Proje: Harmony Towers

Eroğlu Gayrimenkul’un Nilüfer’de yükselen projesi Harmony Towers, 50 bin TL indirimli fiyatlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı fırsatlar sunuyor. Projede 4+1 daireler için özel ödeme alternatifleri yer alıyor.Harmony Towers, her dairede bulunan teraslar ve kulelerden izlenebilen Uludağ manzarası ile sakinlerine keyifli bir yaşam vaat ediyor. Harmony Towers’ın 5 bin 500 metrekare alana konumlanmış iç avlusunda sağladığı sosyal olanakları ile keyifli komşuluk günlerini geri getiriyor.


4+1 daireler için özel ödeme alternatifleriHarmony Towers kulelerinde bulunan 4+1 daireler, gökyüzünde bahçe keyfini yaşamak isteyenlere elit bir yaşam tarzı vaat ediyor.  Farklı ödeme planlarıyla sunulan Harmony Towers’ın 4+1 daireleri kişiye uygun seçeneklerle ödenebiliyor. Vade farkı olmadan 50 ay taksitle satın alınabilen dairelere ara ödeme ve banka kredisi seçenekleri ile de sahip olunabiliyor. Satış fiyatının yüzde 45’i;  yüzde 15’lik ara ödemelerle, 1., 2. ve 3. yıl sonuna  kadar vade farksız seçeneklerle ödenebilirken kalan yüzde 55’lik ödeme ise banka kredisi ile 120 aya kadar taksitlendirilebiliyor.


Bursa’nın her yerine çok yakın


Lokasyonuyla Bursa’nın en uç noktasına bile çok yakın olan Harmony Towers, İzmir-İstanbul Otoyolu’nun hemen üzerinde, Carrefour Alışveriş Merkezi’nin arkasında,  Eroğlu  tarafından inşa edilen Bauhaus’un yanında yer alıyor. Harmony Towers, Bursaray Nilüfer İstasyonu’na 500 metre uzaklıkta yükselirken Bursa’nın en ünlü bulvarı olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na ise 15 dakikalık yürüme mesafesinde.


projeye sor