Harun Karacan, Eskişehir'deki Şehir Hastanesi inşaatını inceledi!

Harun Karacan, Eskişehir'deki Şehir Hastanesi inşaatını inceledi! Harun Karacan, Eskişehir'deki Şehir Hastanesi inşaatını inceledi!

AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, 71 Evler Mahallesi’nde devam eden Şehir Hastanesi inşaatını gezdi.AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, 71 Evler Mahallesi’nde yapımı süren Şehir Hastanesi’nin inşaatında incelemelerde bulundu.


Şantiye yetkilileri ile birlikte 1081 yatak kapasitesi ile ülkemizin en büyük hastanelerinden birisi olacak olan Şehir Hastanesi’nin tüm alanını gezerek inceleyen Karacan, “Hükümetimizin şehrimize yapmış olduğu en büyük yatırımlardan birisi olan bu projenin ilk anından itibaren takipçisiyim. Burada bölgemiz ve şehrimiz açısından son derece önemli bir projenin bitimine az kaldı. Eskişehir’imize sağlık alanında büyük bir güç katacak.” şeklinde konuştu.


Yetkililerden betonarme inşaatının %85’i ve komple hastane inşaatının %25’inin bittiği bilgisini aldığını ifade eden Karacan, “var gücüyle çalışan, emek harcayan tüm işçi ve yöneticilerimize teşekkür ederim.” dedi.


Milli İrade