Hatay Kavaslı Alt Geçit Projesi tamamlanıyor!

Hatay Kavaslı Alt Geçit Projesi tamamlanıyor!

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakya’da yapımı tamamlanmak üzere olan Kavaslı Alt Geçit Projesi’nde incelemelerde bulunarak, projenin son durumuyla ilgili yetkililerden bilgi aldı.Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakya’da yapımı tamamlanmak üzere olan Kavaslı Alt Geçit Projesi’nde incelemelerde bulunarak, projenin son durumuyla ilgili yetkililerden bilgi aldı.


BAŞKAN SAVAŞ: HATAY’A YAKIŞAN HİZMETLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ


Antakya’nın önemli geçiş noktalarından biri olan Kavaslı’da, ulaşım kolaylığının sekteye uğraması sebebiyle başlatılan dev projenin yakın zamanda tamamlanması bekleniyor. Sona yaklaşan projeyi ilk elden yürüten ve yakından takip eden Başkan Savaş, “Yıllardır Antakya’nın kanayan yarası olan bu soruna nihayetinde çözüm oluyoruz. Trafik yoğunluğunun sıklıkla yaşandığı bu bölge her zaman büyük sorun oldu; ama artık olmayacak. Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak sorumluluk alanlarımızda Hatay’a yakışan hizmetleri yapmaya aralıksız devam edeceğiz” ifadelerinde bulunarak Hataylı hemşehrilerine hizmetlerinin artarak devam edeceğinin müjdesini verdi. 

BU PROJE UZUN VADELİ SORUNLARA ÇÖZÜM OLACAK 


Yapımı tamamlanmak üzere olan projenin yaşanan sorunlara geçici değil kalıcı ve uzun vadeli çözümler üreteceğinin altını çizen Başkan Savaş, “Şehrimizin her anlamda modern standartlara ulaşması için elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz. Yaşadığımız sorunlara günlük, geçici değil kalıcı çözümler üretiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Hatay’a ve hemşehrilerime yakışan dev projeleri bir bir hayata geçirmekten büyük mutluluk duyuyorum. Halkımız için yaptığımız bu projenin açılışını da yine halkımızla beraber yapacağız” diyerek sona yaklaşılan projenin yakın zamanda Hatay halkının hizmetine sunulacağını belirtti.
Hatay Büyükşehir Belediyesi