Hayat Park Konakları'nda 400 bin TL'ye!

Hayat Park Konakları'nda 400 bin TL'ye!

Haziran'da teslimlerin yapılacağı Hayat Park Konakları projesinde fiyatlar 400 bin liradan başlıyor!


 

 

 

Hayat Park Konakları projesi Başakşehir’de inşa ediliyor. Projede teslimler önümüzdeki Haziran ayında yapılacak. Konut fiyatlarının 400 bin liradan başladığı Hayat Park Konakları projesini Ünsal Yapı hayata geçiriyor.

 

Toplam 40 bin 600 metrekare inşaat alanına sahip olan Hayatpark projesinde site çevresi duvarlarla çevrilerek güvenlik kontrollü ve uzaktan kumandalı giriş- çıkış kapıları olacak. Tüm yaya ve araç giriş- çıkışları bu kapılardan yapılacak. Blok ana giriş kapıları ve otoparklardan bloklara geçiş kapıları şifre kontrollü olacak. Site ve blok girişlerinden daire içlerine bağlantılı interkom görüntüleme sistemi kurulacak.

Hayat Park Konakları projesinde 32 adet; 160 ila 215 metrekarelik 3+1 daire bulunuyor. 215 ila 240 metrekarelik 4+1 dairelerin sayısı 64 adet. Projede ayrıca alanları 290 ile 320 metrekare arasında değişen 12 adet 5+2 dubleks daire ve 522 metrekarelik 4 adet 7+2 villa bulunuyor.

Hayatpark projesinde 2 bin 150 metrekarelik ticaret alanı, 1400 metrekarelik market ve muhtelif metrajlarda dükkanlar, toplam 7 bin metrekarelik kapalı otopark alanı bulunuyor. Projedeki sosyal yaşam tesis alanı ise 1745 metrekareyi buluyor.

24 saat kapalı devre kamera izleme sistemi tv bağlantılı ve güvenlik noktasından izlenebilecek şekilde kurulacak olan projede kat hollerinde ve otoparklarda yangın ikaz sistemi, otoparklarda sprinkler yangın söndürme sistemi ve otomatik havalandırma - duman eksoz sistemi yapılacak, otomatik havalandırma - duman eksoz sistemi yapılacak.

Merkezi ısıtma sistemi ve daire için ocaklar için deprem sensörlü, gaz dedektörlü, selenoid kesme vanalı doğalgaz tesisatının tahsis edileceği Hayat Park Konakları projesinde site içerisinde yapılacak sosyal  tesiste kapalı yüzme havuzu, bay- bayan sauna, fitness salonu,  squash oyun alanı, açık ve  kapalı kafeterya yapılarak  ekipmanlar tamamlanmış  şekilde, site sakinlerinin hizmetine sunulacak. Sosyal tesis site ortak alanı olacak. Kullanımı veya işletmesi site sakinlerine ait olacak.

Başakşehir Hayat Park Konakları’nda yeşil alanlarda peyzaj düzenlenmesi, süs havuzları  (maksimum derinlikler- 30cm- çocuk güvenliği), kamelyalı oturma grupları seyir terası. Çocuk oyun alanı, dış mekan spor aletleri alanı mini futbol ve basketbol sahası, yürüyüş ve bisiklet parkuru yapılacak.

www.hayatparkkonaklari.com

0212 486 23 76