05 / 02 / 2023

Hediyelik altın bileziklerde büyük indirim! Bilezik almak isteyenler koşun! Sembolgold 1 Aralık 2022 fiyat listesi 

Hediyelik altın bileziklerde büyük indirim! Bilezik almak isteyenler koşun! Sembolgold 1 Aralık 2022 fiyat listesi 

Hediyelik altın bilezikler düğünlerde takı olarak en çok tercih edilen bilezikledir. Sembolgold'ta hediyelik altın bileziklerde büyük indirim başladı. Hediyelik altın bilezik fiyatı ne kadar? İşte 1 Kasım 2022 Sembolgold fiyat listesi...Hediyelik altın bilezik hem ayar hem de gram olarak en düşük bilezikler arasında yer alıyor. Gram ve ayarına göre değişen bu altın bileziklerin fiyatları ise  18 ayar ve 22 ayar altın bileziklere göre daha düşüktür. Genellikle düğünlerde hediye olarak takılan bu bileizklerin fiyatları binlerce kişi tarafından araştırılıyor.

Hediyelik altın bilezikler Sembolgold'ta yüzde 25 indirimle satışa sunuluyor. Peki  Hediyelik altın bilezik fiyatı ne kadar? Hediyelik altın bilezik fiyatı kaç lira? İşte 1 Kasım 2022 hediyelik altın bilezik Sembolgold fiyat listesi...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön