10 / 12 / 2023

Helenium Garden 'ın lansmanı yapıldı: 69 bin liradan başlıyor!

Helenium Garden 'ın lansmanı yapıldı: 69 bin liradan başlıyor!

Firma: Başarır İnşaat

Başarır İnşaat Kurtköy'deki yeni projesi Helenium Garden’da konutu bahçeyle buluşturuyor. Lansmanı yapılan Helenium Garden projesinde daireler minimum 69 bin liradan satılıyor...

Konut sektöründe 2005 yılından bugüne Helenium serisi altında 5 ayrı konut ve iş merkezi projesine imza atan Başarır İnşaat, serinin son halkası Helenium Garden’da insanı doğayla buluşturacak. Pendik’teki 280 daireli proje, her katı çevreleyen kat bahçeleriyle olduğu kadar ekonomik fiyatlarıyla da huzurlu bir yuvanın kapılarını aralayacak.


Demir çelik sektöründen 2004 yılında konut alanına geçiş yapan Başarır İnşaat, son projesi Helenium Garden’ı vitrine çıkardı. Kurtköy Pendik’te 11 bin metrekare arazi üzerinde gerçekleştirilecek olan Helenium Garden, aynı zamanda şirketin Helenium serisi altında inşa edilen projelerin 6. sı olacak.


Toplam 4 blokta 280 daireden oluşan Helenium Garden, her katı çevreleyen kat bahçeleri ile bir kez daha insanı doğayla buluşturacak. 69 bin liradan başlayan ekonomik fiyatlarla lansmana çıkan proje, fiyatlarıyla da huzurlu bir evin kapılarını aralayacak.


Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, temelinde güvenin, içinde mutluluğun, etrafında ise doğanın ve yeşilin olduğu değerler projeler yaratmak üzere yola çıktıklarını, Helenium Garden’ın da bu projelerden biri olduğunu söyledi.

Helenium Garden ın lansmanı yapıldı: 69 bin liradan başlıyor!


Helenium Garden’ın İstanbul’un cazibe merkezlerinden Kurtköy Pendik’te hayata geçirildiğini belirten Başarır, “Helenium Garden kimleri hedefliyor diye soracak olursanız, ister kazancı yüksek bir yatırım, ister ailesi için sıcak bir yuva arayışında olan herkesi hedefliyor” diye konuştu.


Teknopark İstanbul ile Bölgenin Kaderi Değişiyor


Alptekin Başarır “Kazançlı bir yatırım, çünkü İstanbul’un cazibe merkezlerinden birinde, havaalanına sadece 5 dakika mesafede... Yatırımcı hem inşaat teslimlerinde sorun yaşamamış güvenilir bir marka tarafından konut alma hem de her geçen gün değerlenen Kurtköy’de 69 bin lira gibi ekonomik fiyatlarla yatırım yapma fırsatını yakalıyor. Kurtköy’de yakın gelecekte Türkiye’nin silikon vadisi Teknopark İstanbul yükselecek. 3 milyon metrekare üzerine kurulacak olan teknoloji üssü 30 bin çalışana da ev sahipliği yapacak, son yıllarda Anadolu yakasının yatırım deposu haline gelen Kurtköy’ün değeri daha da artacak” dedi.


Helenium Garden’ın merkezinde insan, çevresinde doğa olduğunu anlatan Alptekin Başarır, hem yatırım hem marka değeriyle yükselen Helenium Garden’ın 2014 yılı sonunda tamamlanacağını söyledi.

 Helenium Garden ın lansmanı yapıldı: 69 bin liradan başlıyor!


Mimari Tasarımı Doğadan Esinleniyor


Mimari tasarımıyla doğadan, olanaklarıyla kent kültüründen esinlenen Helenium Garden, içindeki gizli bahçelerle her mevsim farklı güzellikler sunmak üzere sizleri bekliyor. Her katında bahçelere yer veren ve 11 bin metrekare arazi üzerinde 40 bin metrekare inşaat alanına sahip proje Kurtköy Pendik’te hayat buluyor.


Anadolu'da 5 koldan ulaşılabilir tek bölge olma özelliği taşıyan Pendik-Kurtköy, E-5 ve E-6 yollarının ortasındaki konumuyla da kolay ulaşılabilir bir merkez olarak öne çıkıyor. Böyle bir merkezde yer alan Helenium Garden, Boğaziçi ve Sultan Mehmet Köprülerine 20, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise sadece 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.


Mimari tasarımını Metin Bostancıoğlu’nun gerçekleştirdiği Helenium Garden alışveriş ve sosyalleşme ihtiyaçlarına cevap vermek üzere bin metrekarelik bir alışveriş merkezine de ev sahipliği yapıyor. 


Helenium Garden ın lansmanı yapıldı: 69 bin liradan başlıyor!


Helenium Garden’da 69 Bin Liradan Başlayan Fiyat Ayrıcalığı


Geniş sosyal alanlarında havuz, sauna, botanik bahçeleri ve oyun alanlarına da yer veren Helenium Garden’da satışlar bugün itibariyle başladı. Stüdyo,1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan projede konutların büyüklükleri 40 metrekare ile 153 metrekare arasında değişiyor. Ortalama metrekare fiyatlarının 1900-2500 TL seviyesinde

bulunduğu projede, daire fiyatları lansman dönemine özel olarak 69 bin liradan başlıyor.


Helenium Garden projesi basın toplantısı için tıklayınız

Alptekin Başarır Helenium Garden projesini anlatıyor. İzlemek için tıklayınız


Telefon: 0216 533 81 81

Web adresi: www.heleniumgarden.com


Geri Dön