Helis More projesinin yüzde 40'ı satıldı!

Helis More projesinin yüzde 40'ı satıldı! Helis More projesinin yüzde 40'ı satıldı!

İstanbul’un yükselen yıldızı Kartal’da Projebeyaz’ın yeni projesi Helis More’a büyük talep geldi. 231 konuttan oluşan projenin yüzde 40 ‘ı lansmana çıkmadan satıldı. Bu yüzde 40 lık bölümün yüzde 20'sini ise tek başına Kuveytli bir yatırımcı satın aldı

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Türk gayrimenkul sektörünün lider şehri İstanbul, İstanbul’u sürükleyen ilçe olarak da kartalı gösteren Murat Uzun ‘’ 2015 yılında Dünya’da gayrimenkul değer artışında Türkiye 2. olarak yerini alırken sanırım Türkiye sıralamaya girerken İstanbul ve Kartal’dan oldukça destek aldı diyebiliriz ki bu desteği 2016 ve devam eden yıllarda çok daha net göreceğiz.  İstanbul’un taşı toprağı altın sözü bu günlerde gayrimenkul anlamında İstanbul’un  Kartal ilçesinde hissedilecek. Proje geliştirmeye uygun arazi stoku, İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı, kara taşımacılığı ve deniz taşımacılığı olarak ulaşım akslarının üzerinde ve içerisinde barındıran Kartal yatırımcısına ve içerisinde yaşamını sürdürene kazandıracak.

Dikey projede bir ilke imza attık 

Dikey projede sosyal donatıları tamamen inşa ederek bu tarz projeler arasında bir ilki başardı.

Yatay bir projede yapılması mümkün tüm sosyal donatıları, neredeyse tümünü dikey bir projede gerçekleştiren Türkiye’de ki tek proje. Helis More, inşaat sektörüne öncülük yapacak bir proje. Detaylı incelendiğinde günümüz inşaat projelerinden çok daha pahalı bir maliyete sahip olan Helis More Dünya standartlarında planlandı ve yine Dünya standartlarında yönetilecek.


Helis More projemizi 50.000 metrekare alanda karma bir proje olarak insaa ediliyor. Helis More, ulaşım aksının tam merkezinde yer alması sebebi ile şehrin tüm noktalarına araçsız ulaşım imkânı sağlayan şık bir konuma sahip. Metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan Helis More, ayrıca E-5 Karayoluna cephe oluşu ile araç kullanmak istediğinizde size bağlantı yollarında zaman kaybettirmiyor.

Gayrimenkulde yeni trend trafiksiz yaşam

İstanbul’un her noktasına araçsız ulaşım sağlayabilirsiniz. 

İstanbul’un her noktasına araçsız ulaşım sağlayabileceğiniz Helis More’dan, Kadıköy-Kartal arası metro ulaşımının yanı sıra  Marmaray  ve Metrobüs aktarması ile Atatürk Havalimanına kadar ulaşabileceğiniz gibi ulaşımın kalbindeki bu projeden metroyla Sabiha Gökçen Havaalanına, aracınızla Yüksek Hızlı Tren ve Hızlı Feribot’a sadece 10 dakikada ulaşarak, Sakarya, Bursa, Yalova, Eskişehir gibi şehirlerimize de trafiksiz Ulaşım kolaylığı sağlıyor. Bursa’yı ve İzmir’i İstanbul’a yakınlaştıracak Körfez Köprüsüne olan yakınlığı ile öne çıkıyor. Kartal’ın bir tarafı denizle komşu olmasından dolayı deniz ulaşımının yanı başında yer alan Helis More’un trafiksiz yaşamaya olanak sağlamaktadır.

 Proje Genel Bilgi 

31 Aralık 2017 tarihinde teslim edilecek. Proje 50 bin m2 üzerine 31 kat olarak inşa ediliyor. 

31 katta oluşan projenin 231 konut,52 ofis,6 mağaza’dan oluşuyor. Projenin 25 katı konuta ayrılırken 3 katı ofis, 2 katı mağaza,1 katı sosyal tesislere ayrıldı. 


Konut alanı için 18.500 m2 ayrılırken, 7400m2 ofis alanı, 5200 m2 mağaza alanı, 2500 m2 sosyal tesisler,1500 m2 depo alanı 15.000 m2 otopark alanı ile dikkat çekiyor

Uzun vadeli taksitlendirme, Uygun kredi faiz oranları 

%60 lık kısmının satışı devam eden Helis More müşterilerine uzun vadeli taksitlendirme ve uygun kredi faiz oranlarıyla da destek oluyor. % 25 peşin, kalan % 75’lik bakiyeyi ise şirket bünyesinde teslim tarihine kadar sıfır faizle taksitlendiriyor. Finansbank ile yapılan anlaşma ile kredi kullanımlarınızda %1’in altında faiz oranları sağlanıyor.

56 m2 ile 139 m2 arasındaki konutların m2 fiyatı 6500 TL, 88 m2 ile 277 m2 arasındaki ofislerin m2 fiyatları ise 8.500 TL

Sosyal Donatılar 

 Yukarıdaki detaylar doğrultusunda Helis More kendi içinde dükkânları, kafeleri, ofisleri, konutları, kreş, konferans-toplantı salonları fuaye, eğlence spor-sosyal-kültürel alanları ile başlı başına içinde yaşayanlara bir mahalle altyapısını sunuyor.


Buna ek olarak Helis More projemize ayrıcalık katan 5. Katı mevcut. Bu katta, 3/1 i açıkta olan benzerlerinden farklı ve 12 ay ayni sıcaklıkta hizmet veren yüzme havuzu ve havuz başı barı, Osmanlı hamamımız, gerek ticari alan sahipleri gerekse rezidans sahiplerinin misafirleri için düşünülmüş 4 adet otel odası ve GYM salonu yer almaktadır. Ayrıca 5. Katın etrafını 105 metre ile çevreleyen tartan koşu parkuru, adalar manzaralı bir spor alanı mevcut. Tüm sosyal alanlar zemin üstü yükseklikte olup, emsallerinden daha farklı inşaa ediliyor.

Ticari alanlar ve donatılar  

Ticari alanları ve kat malikleri için özel olarak inşaa edilen 200 metrekarelik parti ve kokteyl alanı, 150 kişilik sinema düzeninde seminer salonu. Tüm teknolojik altyapıya sahip, ses yalıtım sistemi mevcut olan 3 adet toplantı odası mevcut. İş dünyası için 3. Katta bulunan 150 kişilik konferans salonu, fuaye ve kokteyl alanı. 11.000 m3’lük devasa galeri boşluğunda yılın 12 ayı her türlü hava şartlarında sosyalleşmenin ve keyifli zaman geçirmenin tüm detayları düşünülerek cafe, mini market, bay &bayan kuaförü, sizlere yaşam alanınızdan ayrılmadan yanı başınızda çözümler sağlıyor.


Bireysel çalışma ofisleri tüm residence sakinlerinin kullanımına sunulurken, Helis More’da konaklayacak olan misafirlerinizi ağırlayabilmeniz için 5 yıldızlı otel konforuna sahip, hepsi özel olarak tasarlanmış 5 adet süit oda bulunuyor. 


Ayrıca gelirleri bina yönetimine aktarılacak olan kreş sayesinde aidatlar minimalize ediliyor. Tüm bunların profesyonel yönetim ekibi tarafından organize edilecek olması size daha keyifli bir yaşam için zaman tasarrufu sağlıyor.


Son olarak, dünya standartlarında araç şarj istasyonları ve misafir otoparklarının bolca imkân tanındığı ve projenin toplam alanının %30’unu kapladığı otopark ve depo alanları ile İstanbul gibi böyle büyük bir metropolde, emsalleri içinde ortalamanın çok üzerinde bir konumda.


Web: www.helismore.com
Haber Yeni Şafak Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Kartal'da Projebeyaz'ın yeni projesi Helis More'a Katarlı yatırımcıdan talep geldi. 231 konuttan oluşan projenin yüzde 40'ını lansmana çıkmadan satıklarını aktaran Projeli a z Yö netim Kurulu Başkanı Murat Uzun, "Yüzde 40'lık bölümün yüzde 20'sini ise tek başına Kuveytli bir yatırımcı satın aldı. Proje geliştirmeye uygun arazi stoku, İstanbul'un Anadolu'ya açılan kapısı, kara taşımacılığı ve deniz taşımacılığı olarak ulaşım akslarının üzerinde ve içerisinde barındıran Kartal yatırımcısına ve içerisinde yaşamını sürdürene kazandıracak" dedi. 31 Aralık 2017 tarihinde teslim edilecek proje 50 bin metrekare üzerine 31 kat olarak inşa edilecek. Metrekare başlangıç fiyatı 6 bin 500 lira. 
Yeni Şafak
Haber Vatan Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Projebeyaz'ın Kartal'daki projesi Helis More'a büyük talep geldi. 231 konutluk projenin yüzde 40'ı lansmana çıkmadan satıldı. Bu yüzde 40'lık bölümün yüzde 20'sini Kuveytli bir yatırımcı satın aldı. Projebeyaz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun, "İstanbul'un taşı toprağı altın sözü bu günlerde gayrimenkul anlamında İstanbul'un Kartal ilçesinde hissedilecek. Proje geliştirmeye uygun arazi stoku, istanbul'un Anadolu'ya açılan kapısı, kara taşımacılığı ve deniz taşımacılığı olarak ulaşım akslarının üzerinde ve içerisinde barındıran Kartal yatırımcısına ve içerisinde yaşamını sürdürene kazandıracak" dedi. 
VatanHaber Sözcü Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Projebeyaz tarafından Kartal'da hayata geçirilen 231 konutluk Helis More projesinin lansmanı yapılmadan yüzde 40'ı satıldı. Yüzde 20'si Kuveytli bir yatırıma tarafından alınan projede, dairelerin ortalama metrekare fiyatı 6 bin 500 lira. Helis More'da yüzde 25 peşin, kalan yüzde 75lik bakiyeyi ise şirket bünyesinde teslim tarihine kadar sıfır faizle taksitlendiriliyor. Kredi kullanımlarında da yüzde 1 'in altında faiz oranları sağlanıyor. 


Sözcü

pus