Hepi Layf Pendik nerede

Hepi Layf Pendik neredeÇekcan İnşaat'ın Hepi Layf Pendik projesi, Pendik merkezine 6 dakika yürüme mesafesinde. Happy Life Pendik, Sabiha Gökçen Havaliman'na 7 kilometre, E-5 karayoluna 400 metre, Pendik tren istasyonuna 1100 metre, sahil yoluna 1650 metre mesafede


 

Çekcan İnşaa tarafından 25 Mayıs 2011de inşasına başlanılan Happy Life Pendik Projesi, 3 bin metrekare alan üzerinde kuruldu.

Projenin toplam inşaat alanı ise 8 bin metrekare olarak belirlendi. 48 konuttan oluşan projede konutların alanları 120 metrekare ve 220 metrekare olarak belirlendi.

Ankastre  dahil anahtar teslimi verilişi, açık yüzme havuzu,fitness,sauna,solaryum kapalı otopark ,çocuk oyun alanları, bahçede barbekü,onlarca meyve ağacından oluşan sosyal tesisleri ile bölgenin rakipsiz  A plus projesi olarak konumlandırılıyor.

Mimarisinde Arma mühendislik Turgay Kılıçın imzasının bulunduğu Happy Life Pendik, merkeze, 6 dakika yürüme mesafesinde. Happy Life Pendik projesi, Sabiha Gökçen havaalanına 7 kilometre, Pendik Marinaya  2 kilometre, Formula 1 pistine ise yaklaşık 15 kilometre, E-5 karayoluna 400 metre, Pendik tren istasyonuna 1100 metre ve sahil yoluna 1650 metre mesafede yer alıyor.


Projenin özellikleri:

Sosyal tesis - Basketbol ve Voleybol sahası

Sauna - solaryum- Duş - Fitness salonu

Yürüyüş parkuru - Çocuk parkı

24 saat güvenlik - Kapalı otopark

Kamelya - Meyve ağaçları

Bahçede barbeküler

Genel site güvenliği.(Kamera sistemleri ile 24 saat takip)

Kapalı otopark

Açık Havuz

Yürüyüş yolları

Sosyal tesis alanları, dinlenme alanları

Fitness Center

Peyzaj çalışmaları

Kamelya

Barbeküler

Çocuk parkı

Solaryum

0216 506 28 66

www.happylifependik.com