01 / 10 / 2023

Her an nabzınızı izleyen Xiaomi Mi Watch Lite'a kalp atışınızı hızlandıracak indirim! 23 Haziran 2022 fiyat listesi...

Her an nabzınızı izleyen Xiaomi Mi Watch Lite'a kalp atışınızı hızlandıracak indirim! 23 Haziran 2022 fiyat listesi...

Her saniye nabzınızı takip eden Xiaomi Mi Watch Lite'a Vodafone'un e-ticaret sitesi Vodafone'dan indirim müjdesi geldi! Peki, Vodafone'da Xiaomi Mi Watch Lite fiyatları ne kadar? İşte 23 Haziran 2022 fiyat listesi...Türkiye'nin en çok tercih edilen telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone'nun e-ticaret sitesi Vodafone Her Şey Yanımda'dan Xiaomi'nin 11 farklı egzersiz modu bulunan akıllı saati Xiaomi Mi Watch Lite'a indirim yaptı! Bu indirimden yararlanmak için tek yapmanız gereken Xiaomi Mi Watch Lite'ı Vodafone Her Şey Yanımda'nın mobil uygulamasından çevrimiçi bir şekilde satın almak.

Her an nabzınızı izleyen Xiaomi Mi Watch Lite a kalp atışınızı hızlandıracak indirim! 23 Haziran 2022 fiyat listesi...

Xiaomi Mi Watch Lite, 1.4 inç büyüklüğünde TFT renkli dokunmatik ekranı ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Xiaomi Mi Watch Lite, 50 metre derinliğe kadar 5 ATM su geçirmezlik özelliğine sahip. Bu özellik sayesinde saatinizi duş esnasında ve yüzerken çıkarmanız gerekmez!

A101 Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saate indirim yaptı! İşte 12 Nisan 2022 fiyat listesi...Xiaomi Mi Watch Lite, PSG sensörüyle kullanıcının 24 saat nabzını doğru bir şekilde takip eder ve nabız normal seviyelerin üzerine çıktığı zaman kullanıcıya uyarı Xiaomi Mi Watch Lite, 2 saat içinde yüzde 100 şarj olur ve tipik kullanımlarda şarjı 9 güne kadar dayanır.

Peki, Vodafone'da Xiaomi Mi Watch Lite fiyatları ne kadar? İşte 23 Haziran 2022 fiyat listesi...

Geri Dön