Hezarfen Villaları fiyat listesi!

Hezarfen Villaları fiyat listesi!

Firma: Vefakar Yapı

Proje: Hezarfen Villaları


Vefakar Yapı tarafından hayata geçirilen Hezarfen Villaları'nda iki tip villaya yer veriliyor. Projede 48 ay vadelendirme yapılabiliyor...


Hezarfen Villaları,  Vefakar Yapı  tarafından inşa ediliyor. Projede toplamda 45 villaya yer veriliyor.

 

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesi, Karaağaç Mahallesinde inşa edilen Hezarfen Villaları, toplamda 48 bin 150 metrekare alanda hayata geçiriliyor.

 

Villaların iki katlı olarak tasarlanığı projede iki tip villaya yer veriliyor. A Tipi Villalar brüt 208 metrekare ve B Tipi Villalar brüt 302,30 metrekare büyüklüğünde. Ayrıca projedeki her villanın kendine özel çevrili 760 metrekare alan içinde bahçesi bulunuyor.

 

Hezarfen Villaları fiyat listesi


 
Hezarfen Villaları'nda A tipi villaların fiyatları 1 milyon 50 bin TL'den başlıyor. 52 bin 500 TL'lik kısım sözleşme sırasında veriliyor. Bu bedelle birlikte toplamda 500 bin TL de peşinat olarak ödeniyor. Geri kalan 550 bin TL ise 48 ay vadelendirme yapılıyor.

 

B tipi villaların fiyatları ise 1 milyon 250 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 62 bin 500 TL sözleşme veriliyor olup yine toplamda 500 bin TL peşinat ödeniyor. Geri kalan 750 bin TL ise 48 ay vadelendirme yapılıyor.

 

Yüzde 85'i yeşil alan olarak planlanan projede her villa için 2 araçlık otopark, özel havuzu, kamelya, akıllı ev sistemleri, peyzaj alanı bulunuyor. 

 

Sosyal aktivite alanları dahilinde ise fitness salonu, mescid, kütüphane, toplantı salonu, çocuk oyun parkı, basketbol, futbol ve voleybol olmak üzere çok amaçlı saha mevcut.

 

Karaağaç Hezarfen villaları; Kuzey Marmara Otoyolu, Karaağaç Bağlantı Yolu üzerinde otoyola çok hızlı ulaşım avantajıyla yeni havalimanına 15 dakika mesafede konumlandırılıyor.

 


Tel: 0212 495 7676
Web: http://vefakaryapi.com/hezarfen-villalari/

 

 

Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com 

 


projeye sor