Klan Yapı Adora Villaları fiyat listesi!

Klan Yapı Adora Villaları fiyat listesi! Klan Yapı Adora Villaları fiyat listesi!

Firma: Klan Yapı

Proje: Adora Villaları

Klan Yapı Adora Villaları fiyat listesi kapsamında detaylar haberimizin içinde yer alıyorAdora Villaları, Kocaeli Bölgesi'nde  Klan Yapı  tarafından hayata geçiriliyor.Klan Yapı  Adora Villaları  fiyat listesi haberimizin içinde yer alıyor. 


Toplam alanı 6 bin 287 metrekare olan Adora Villaları Kocaeli'nin inşaat alanı ise 12 bin 820 metrekare. Adora Villaları satılık daireler 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 6 oda 2 salon ve 7 oda 2 salon olarak müşterilere sunuluyor. 
Marketten yüzme havuzuna ve oyun alanına kadar pek çok sosyal alanın bulunduğu Adora Villaları Kocaeli projesinde 3+1'ler 146 metrekare, 4+1'ler 193 metrekare, 6+2'ler 284 metrekare ve de 7+2'ler ise 304 metrekare şeklinde tasarlandı. 


Klan Yapı Adora Villaları fiyat listesi!

Klan Yapı Adora Villaları fiyat listesi ve Kocaeli Adora Villaları ödeme planı satış ofislerinden arayarak öğreniliyor. Adora Evleri'nde 46 konut bulunuyor.   
Kocaeli Adora Villaları nerede?

Kocaeli Adora Villaları ulaşım: Bayramoğlu Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Sever Sok. No: 4 (İ.M.K.B-Darıca Ticaret Meslek Lisesi Karşısı) Darıca / Bayramoğlu


Kocaeli Adora Villaları satış ofisi iletişim bilgileri

Telefon numarası: 0262 644 14 47

Web Adresi: www.adoravillalari.com

Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com


projeye sor