Hüseyin Sözlü'den Karataş'a yatırım müjdesi!

Hüseyin Sözlü'den Karataş'a yatırım müjdesi! Hüseyin Sözlü'den Karataş'a yatırım müjdesi!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karataş İlçesi’ne bağlı Bahçe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldiği toplantıda “Halktan beslenen yönetimler ayakta kalır” dedi. Bahçe’ye yapılan hizmetleri değerlendiren Sözlü, yeni müjdeler verdi.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karataş İlçesi’ne bağlı Bahçe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldiği toplantıda “Halktan beslenen yönetimler ayakta kalır” dedi. Bahçe’ye yapılan hizmetleri değerlendiren Sözlü, yeni müjdeler verdi.


Başkan Hüseyin Sözlü, sahil ilçesi Karataş’ta yaz aylarında tatilcilerin akınına uğrayan Bahçe Mahallesi’nde gerçekleştirilen hizmetleri ve yeni talepleri yöre halkıyla birlikte değerlendirdi. “Zulüm çöllerinde yezid olmaktansa Kerbela’da Ali’nin oğlu Hüseyin olmaktan gurur duyarım” yazılı pankartla karşılanan Başkan Hüseyin Sözlü, yıllardır bölgenin kangren olan sorunlarına çözüm ürettiklerini, sahil yolu, mezarlık yolu, Karaçöl yolu ve türbe çevresinin ulaşımını elverişli hale getirdiklerini belirtti.


HALKIN İSTEK VE İHTİYAÇLARI ÖNEMLİ


Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Başkan Hüseyin Sözlü, Bahçeli hemşehrilerinin belediye otobüsü hizmetlerinden tarifeli olarak yararlandığını, halk ekmeğin de düzenli olarak buradaki vatandaşların tüketimine sunulduğunu anlattı. Okul bahçesi ve çevre düzenlemesi, öğrencilerin tiyatro oyunu izlemesini sağladıklarını kaydeden Başkan Sözlü “Sizler istedikçe, biz de gücümüzün yettiğince hizmet etmenin gayreti içinde olacağız” diye konuştu.


BAHÇE’NİN DEĞERLERİNİ ÖNE ÇIKARACAĞIZ

Bahçe’nin turizm potansiyeli ve üretim değerleriyle gelişmesini arzu ettiklerini ifade eden Başkan Hüseyin Sözlü, yörenin denizi, plajı, deniz mahsulleri ve tarımsal ürünlerini öne çıkarıp, bölgenin daha fazla turist çekmesini sağlayacaklarını bildirdi.


Sözlü, “Sizlerin beklentilerinizi karşılamaktan şeref duyarız. Hizmet için heyecanımızın, gayretimizin eksilmeden devam ettiğini bilmenizi isterim. Bahçe’ye, Karataş’a hizmet etme sorumluluğumuz her geçen gün artıyor. Çünkü sorunlar çözülse de yeni ihtiyaçlar doğuyor. Bunları karşılamak gerekiyor. Biz de sizlerden güç almak istiyoruz. Çünkü halktan beslenen yönetimler ayakta kalır” değerlendirmesini yaptı.


YENİ HİZMET MÜJDELERİ VERDİ


Başkan Hüseyin Sözlü, Bahçe sakinlerinin beklentilerini tespit edip, planlama dahilinde tek tek çözüm sunduklarını ifade etti. Başkan Sözlü, sahil yolunun ışıklandırılması, mahalleye giriş ve çıkış yolunun asfaltlanması, iki adet çocuk parkı, plajın temizliği hizmetlerinin en kısa zamanda yapılacağını müjdeledi.

Bahçe sakinleri yurt dışına çıkış yasağı konulmasına karşın Başkan Sözlü’ye “Dik dur, hepimiz arkandayız” diyerek açık destek verdiler.

Başkan Hüseyin Sözlü, toplantının ardından türbe ziyaretinde bulundu, dua etti.


Adana Büyükşehir Belediyesi