İBB haritalarını akıllandıracak!

İBB haritalarını akıllandıracak!

İBB, mevcut 1/5000 ve 1/1000 Ölçekli Nazım ve Uygulama İmar Planlarının ve tadilatlarının akıllandırılması için ihale açtıİBB, mevcut 1/5000 ve 1/1000 Ölçekli Nazım ve Uygulama İmar Planlarının ve Tadilatlarının Akıllandırılması için ihale açtı. İBB Şehir Planlama Müdürlüğü tarafından açılan ihale 2 Eylül 2010 tarihinde gerçekleştirilecek. Sözleşme gereği işlerin teslimden sonra yedi takvim günü içinde çalışmalara başlanması gerekirken 360 takvim gününde söz konusu haritaların akıllandırılması gerekiyor.
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com,

Konuyla ilgili basında çıkan diğer haberler

İBB haritalarını akıllandıracak!

İBB, mevcut 1/5000 ve 1/1000 Ölçekli Nazım ve Uygulama İmar Planlarının ve Tadilatlarının Akıllandırılması için ihale açtı. İBB Şehir Planlama Müdürlüğü tarafından açılan ihale 2 Eylül 2010 tarihinde gerçekleştirilecek. Sözleşme gereği işlerin teslimden sonra yedi takvim günü içinde çalışmalara başlanması gerekirken 360 takvim gününde söz konusu haritaların akıllandırılması gerekiyor.
Emlakkulisi

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.