ICBC yeni evim konut kredisi faiz indirimi!

ICBC yeni evim konut kredisi faiz indirimi! ICBC yeni evim konut kredisi faiz indirimi!

ICBC Bank kampanyalı Yeni Evim Konut Kredisi faiz oranlarında indirime gitti. ICBC kampanyalı konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1.67’ye düşürdü...

ICBC Bank standart konut kredisi ürünleri için yüzde 2.4 faiz oranı kullanırken kampanyalı yeni evim konut kredisi kapsamında indirime gitti. ICBC kampanyalı konut kredisi için faiz oranlarını bugün yüzde 1,69’dan yüzde 1.67’ye çekti. ICBC Bank güncel olarak yeni evim konut kredisi kampanyası dahilinde yüzde 1.67 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor.

Yeni Evim Konut Kredisi Hesaplama

Kredi Pazarı’nda yer alan habere göre; ICBC’den yeni evim konut kredisi için 150.000 TL tutarda 120 ay vadeli konut kredisi kullanıldığında kredinin aylık ödemeleri 2.900 TL oluyor. Kredinin toplam geri ödeme miktarı ise 348.000 TL’ ye ulaşıyor.

ICBC Konut Kredisi Masrafları

ICBC konut kredisi kullandırımlarında krediye ek olarak 257 TL ipotek tesis ücreti, 704 TL ekspertiz ücreti ve 500 TL de kredi tahsis ücreti uyguluyor. Sigortalar kapsamında uygulanan masraflar kişiye ve konutun durumuna göre değişiklik gösteriyor. ICBC sigortalar hariç 1461 TL konut kredisine ek masraf alıyor.