Ideal Standard, Sinpaş Yapı ve Sinpaş GYO'ya ürünlerini tanıttı!

Ideal Standard, Sinpaş Yapı ve Sinpaş GYO'ya ürünlerini tanıttı!

Dünya markası Ideal Standard, gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından Sinpaş Yapı ve Sinpaş GYO çalışanları ile “Happy Hours 2016” etkinliği kapsamında bir araya geldi. Ideal Standard öncü teknolojilerini ve yeni ürünleri tanıttı.


Dünya markası Ideal Standard, gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından Sinpaş Yapı ve Sinpaş GYO çalışanları ile “Happy Hours 2016” etkinliği kapsamında bir araya geldi. Point Otel'de gerçekleşen organizasyonda, Ideal Standard Satış Müdürü Ahmet Turan Karaca tarafından Ideal Standard’ın dünyada öncü olduğu teknolojilerinin yanı sıra tasarımıyla göz dolduran yeni ürünleri de tanıtıldı.


Ideal Standard, Happy Hours 2016 kapsamında 17 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirdiği etkinlikte Sinpaş Yapı ve Sinpaş GYO’nun yöneticilerini ve mimarlarını ağırladı. 


Sürekli gelişen banyo trendlerine yepyeni bir soluk getiren Ideal Standard, dünyada öncülük ettiği teknolojilerin ve yeni ürünlerin tanıtıldığı organizasyonda banyo ve mutfak armatürlerinden vitrifiye seramik ürünlerine, duş sistemlerinden gömme rezervuar sistemlerine, banyo mobilyasından akrilik ürünlere kadar sunduğu banyo çözümleri ile sektöre getirdikleri yenilikleri konuklarıyla paylaştı. 


Türkiye’nin en önemli gayrimenkul firmalarından Sinpaş Yapı ve Sinpaş GYO’yu ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Ideal Standard Satış Müdürü Ahmet Turan Karaca, Ideal Standard’ın sektöre yön veren, trendleri belirleyen ve sürekli teknoloji üreten bir firma olduğunu ve sektöre kazandıracakları yeniliklerle adından sıkça söz ettirmeye devam edeceklerini vurguladı. 


Happy Hours 2016 etkinlikleri kapsamında, ilk olarak Arketipo Design ve ikincisinde Metex Design Group ile bir araya gelen Ideal Standard, yıl boyunca düzenleyeceği organizasyonlarla sektörün öncü mimarlık ofisleri ve inşaat-gayrimenkul firmalarıyla buluşmaya devam edecek.