İdealist Cadde nerede?

İdealist Cadde nerede? İdealist Cadde nerede?

Firma: İdealist GYO

Proje: İdealist Cadde

Şile'de hayata geçirilen İdealist Cadde'de ön talep toplanıyor. Projede 45 adet konut ve 13 adet ticari ünite yer alıyor. Peki İdealist Cadde nerede?

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesiyle ve İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) imzası ile Şile'de hayata geçirilen İdealist Cadde projesinde ön talep toplanıyor. 

17 bin 933 metrekare alan üzerinde inşa edilen İdealist Cadde projesinde 45 adet konut ve 13 adet ticari ünite yer alıyor. Projede 8 adet 1+1 daire, 21 adet 2+1 daire, 3 adet 2+1 dubleks daire, 6 adet 3+1 daire, 4 adet 3+1 dubleks daire, 2 adet 4+1 dubleks daire ve 1 adet 5+1 dubleks daire, 8 adet dükkan ve 5 adet asma katlı dükkan yer alıyor. 

İdealist Cadde nerede?
İdealist Cadde projesi konum olarak Ayazma Plajı'na 1,5 kilometre, İstanbul-Şile Yolu'na 1,3 kilometre, Işık Üniversitesi'ne 5 kilometre, Çekmeköy'e 50 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 62 kilometre, Kadıköy'e ise 70 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

İdealist Cadde'ye nasıl gidilir?
İstanbul-Şile Yolu üzerinde İmrenli istikametinde devam edilirken sol tarafta yer alan Total Akaryakıt Satış İstasyonu geçildikten sonra Cumhuriyet Caddesi'ne dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 1 kilometre gidildikten sonra sola Bayrak Caddesi'ne dönülüp Çavuş Mahallesi Mezarlığı tabelası takip edilerek ulaşım sağlanıyor. 

 

Tel: 0216 523 13 31
Web: http://www.idealistgyo.com/tr.php


projeye sor

pus