İder Mobilya'dan Lidya TV Ünitesi!

İder Mobilya'dan Lidya TV Ünitesi!İder Mobilya, detayların yarattığı etkilerden ilham alarak hayat verdiği tasarımlarla yaşam alanlarını özelleştiriyor. İder, Lidya TV Ünitesi ile yenilikçi çizgileriyle buluşuyor…


İncelikle düşünülmüş detaylar özel hissettirir. Tıpkı ev dekorasyonunda olduğu gibi… İder Mobilya, detayların yarattığı etkilerden ilham alarak hayat verdiği tasarımlarla yaşam alanlarını özel kılıyor. Ev dekorasyonun en önemli parçalarından TV Üniteleri için özgün tasarımlara imza atan İder, Lidya TV Ünitesi ile sizlere iddialı bir seçim sunuyor.


Başrollerinde ahşabın yalın dokusu… 

Ahşabın yalın ruhuna eşsiz formu ve göz alıcı detaylarıyla eşlik eden Lidya TV Ünitesi, geçmişin retro anlayışını bugünün trendleriyle harmanlıyor. Lidya, asimetrik dokunuşlarla hayat bulan kitaplığı ve serinin asıl oyuncusu olan ünitenin doğadan ilham alan zarif yansımaları ile yaşam alanınızın odak noktası haline geliyor.


Bir TV ünitesinden çok daha fazlasını vadeden tasarımın en dikkat çekici özelliği şıklık ve fonksiyonelliği sentezleyerek tüm ihtiyaçlara cevap veriyor olması… Geniş depolama alanları işlevsel çözümler sunarken kitaplığı ise en şık ev aksesuarları için bir sergi alanı oluşturuyor. Masif ahşap ve yalın tavrıyla yaşam alanlarında rustik bir atmosfer yakalamak isteyenler için özel bir seçenek sunan Lidya TV Ünitesi, farklı dekorasyon fikirlerine de olanak sağlıyor.