İder Mobilya

İder Mobilya

İder Mobilya, detayların yarattığı etkilerden ilham alarak hayat verdiği tasarımlarla yaşam alanlarını özelleştiriyor. İder, Lidya TV Ünitesi ile yenilikçi çizgileriyle buluşuyor…

Evinizdeki şıklık Hera Koltuk Takımı’yla yeniden tanımlanıyor!

Yaşamda her şey tercih ettiklerimizle şekillenir ve hayat bulur. Tıpkı ev dekorasyonu gibi… Tercih ettiğimiz her mobilya ve her detay evimizde bir etki bırakır

İder Mobilya bisiklet turnuvasına sponsor oldu!

İder Mobilya, Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü’nün düzenlediği bisiklet turnuvasına sponsor oldu. İder, “Eğitime Destek ve Gülen Yüzlü Çocuklar” projesiyle, çocuklara sporu sevdirmek ve sağlıklı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlıyor.

İder Mobilya ile yeni yıl renkleri ve ışıltısı evlerinizde!

İder Mobilya, 2017 kış ürünlerinde ön plana çıkan trendler, evinde yalınlığı ve şıklığı tercih edenlere birbirinden güzel seçenekler sunuyor.

İder Mobilya, küçük yaşam alanlarını yeniden tanımlıyor!

İder Mobilya Genel Müdürü Mehmet Pınarbaşı, dekorasyonla evinizi olduğundan büyük gösterebilecek ve rahat bir nefes almanızı sağlayacak püf noktalarını açıklıyor...

İder Mobilya, Senna ile evinizdeki keyif köşelerinin mimarı oluyor!

İder Mobilya, Senna Yemek Odası’nı tasarladı. Her evin ihtiyacına ve genel dekorasyonuna uygun, zengin ürün alternatifleri sunan İder Mobilya, Senna ile evinizdeki keyif köşelerinin mimarı oluyor.

İder Mobilya, Kalinda Koltuk Takımı ile salonların havası değişiyor!

Modern ve yenilikçi çizgileriyle evlerde yeni bir dönem başlatan İder Mobilya, Kalinda koltuk takımı ile salonlara farklı bir hava kazandırıyor. Kalinda koltuk takımı keyfine düşkün olanların öncelikli tercihi oluyor.

İder Mobilya, dar alanlar için Akik ikili koltuğu tasarladı!

Kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına alternatif çözümler üreten İder Mobilya, dar alanlar için Akik ikili koltuğu tasarladı. Akik ikili koltuk, grinin asalet ve sadeliğini, kiremit renginin canlandırıcı etkisini salonlarınıza taşıyor.

İder Mobilya ile yeni yıl için evinizde kırmızı bir köşeye yer açın!

Yeni yılı sevdikleriyle ve ailesi ile birlikte evde karşılayacak olanlar için İder Mobilya Klaros köşe koltuğu sunuyor. Akşam yemeğinden sonra tüm ailenin bir arada olabileceği sımsıcak bir ortam sunan Klaros koltuklar kırmızı rengiyle de yeni yıla uyum s

İder Mobilya, Sardis Koltuk Takımıyla zıt renkleri evlere taşıyor!

Modern mobilyalarıyla evlerin çehresini değiştiren İder Mobilya, Sardis koltuk takımlarıyla hardal ve krem renginin müthiş uyumunu evlerine taşımak isteyenlere hitap ediyor.

İder Mobilya ile sonbahar evinizde!

Modern mobilyalarıyla yaşam alanlarını canlandıran İder Mobilya, Göreme koltuk takımıyla huzuru ve konforu evlerinize getiriyor. Krem renginin hakim olduğu Göreme koltuğun yastıklarında ise koyu kahverengi tonlar ve uyumlu çiçek desenleri göze çarpıyor.

İder Mobilya yaşam alanlarına sadeliği getiriyor!

İder Mobilya, Almura koltuk takımıyla yalın güzelliği yaşam alanlarınıza sunuyor. Füme rengiyle evlerin her köşesini sade güzelliğe büründüren Almura koltuklar, oval kolçak ve sırt gövdesiyle rahatlığı sunarak, dikkatleri üzerine çekiyor.

İder Mobilya'dan genç odalarında okula dönüş kampanyası!

İder Mobilya’nın koleksiyonlarına bu sezon dahil ettiği genç odası takımları okula dönüş kampanyasıyla %25’e varan indirimlerle satışa sunuluyor. Çocukların ders çalışmalarını sağlayacak genç odaları onların hayal dünyasını da zenginleştirecek.

İder Mobilya yeni ürünüyle sonbahar sezonuna giriş yapıyor!

Modern mobilyalarıyla evlerde keyifli yaşam alanları oluşturan İder Mobilya, yeni koleksiyonu Bentley koltuk takımı ile sonbahar sezonuna giriş yapıyor.

İder Lucca genç odası: Turkuazın büyüleyici rengi!

İder Mobilya’nın Turkuaz renginin en güzel tonlarını kullanarak tasarladığı Lucca genç odası, çocukların yaşam alanlarına dinamik bir hava katacak.

Sonbahardan ilham alan İder ile evlerde güz etkisi!

İder Mobilya, sonbaharın tüm enerjisini evinize taşıyor. Kreatif tasarım anlayışı ve doğadan ilham alan koleksiyonlarıyla İder Mobilya, sonbahar tonlarını eşsiz bir renk kartelasıyla sunuyor.

İder Mobilya'dan Lidya TV Ünitesi!

İder Mobilya, detayların yarattığı etkilerden ilham alarak hayat verdiği tasarımlarla yaşam alanlarını özelleştiriyor. İder, Lidya TV Ünitesi ile yenilikçi çizgileriyle buluşuyor…

İder Mobilya'dan Anneler Günü’ne özel berjer!

İder Mobilya, “Benim annem özel, hediyesi de özel olmalı” diyenler için birbirinden farklı modelle berjerleri beğeninize sunuyor.

İder Mobilya Limyra TV ünitesiyle yaşam alanları şimdi daha iddialı!

İder Mobilya’dan geliyor. Limyra TV ünitesi, evinizin ve hayatınızın bir parçası olan televizyonlarınızı tamamlamaya hazırlanıyor. Limyra Tv Ünitesi'nin fiyatı 1.695 lira.

İder Mobilya'dan Adana'ya yeni mağaza!

İder Mobilya, geniş mağaza zincirine bir yenisi daha ekliyor. İder Mobilya'nın Adana mağazası yarın açılacak.

İder Mobilya bisiklet turnuvasına sponsor oldu!

İder Mobilya, Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü’nün düzenlediği bisiklet turnuvasına sponsor oldu. İder, “Eğitime Destek ve Gülen Yüzlü Çocuklar” projesiyle, çocuklara sporu sevdirmek ve sağlıklı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlıyor.

İder Mobilya Kardia TV Ünitesi ile evinize hareket katın!

İder Mobilya Kardia TV Ünitesi ile evinize ideal çözümler sunuyor. Kardia TV Ünitesi modüler yapısıyla dikkat çekiyor.

İder Mobilya’dan 5 yeni mağaza!

İder Mobilya, yeni mağaza yatırımlarıyla büyümesini sürdürüyor. Mehmet Pınarbaşı, “İder Mobilya olarak, 2017 yılı ciro bazında en az yüzde 20 büyüme bekliyoruz. " dedi.

İder Mobilya Alinda Köşe Koltuk ile keyfinize keyif katın!

İder Mobilya Alinda Köşe Koltuk ile dekorasyon trendlerini yakından takip ederek birbirinden farklı tasarımlarıyla sizin duygularınızı yansıtan yaşam alanları oluşturuyor.

İder Mobilya Milas Koltuk Takımı’yla evinizin çehresi değişecek!

İder Mobilya, 2017 yılının trend renkleri ve desenlerinin kullanıldığı Milas Koltuk Takımı’yla evinizin çehresini değiştiriyor.

İder Mobilya Limyra Yemek Odası ile doğadan ilham alın!

İder Mobilya, Limyra ile yemek odalarında sadeliğin şıklığını mükemmel bir performansla gözler önüne seriyor. İder Mobilya Limyra Yemek Odası Takımı fiyatı 3.535 TL.

İder Mobilya'dan birbirinden güzel berjerler!

İder Mobilya’nın birbirinden şık ve tarz berjerlerini salon ya da oturma takımınızla bir arada kullanabileceğiniz gibi, yatak odasında, evinizin girişinde ya da giyinme odanızda keyifli dinlenme alanları yaratmak için tercih edebilirsiniz.

İder Mobilya'dan 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası!

İder Mobilya’da 2016 fiyatlarından faydalanmak için son gün 14 Şubat. İder Mobilya, Sevgililer Günü’nün sıcaklığını evinizde yaşamanız için size özel fırsatlar sunuyor.

İder Mobilya Haberi

İder Mobilya

İncelikle düşünülmüş detaylar özel hissettirir. Tıpkı ev dekorasyonunda olduğu gibi… İder Mobilya, detayların yarattığı etkilerden ilham alarak hayat verdiği tasarımlarla yaşam alanlarını özel kılıyor. Ev dekorasyonun en önemli parçalarından TV Üniteleri için özgün tasarımlara imza atan İder, Lidya TV Ünitesi ile sizlere iddialı bir seçim sunuyor.


Başrollerinde ahşabın yalın dokusu… 

Ahşabın yalın ruhuna eşsiz formu ve göz alıcı detaylarıyla eşlik eden Lidya TV Ünitesi, geçmişin retro anlayışını bugünün trendleriyle harmanlıyor. Lidya, asimetrik dokunuşlarla hayat bulan kitaplığı ve serinin asıl oyuncusu olan ünitenin doğadan ilham alan zarif yansımaları ile yaşam alanınızın odak noktası haline geliyor.


Bir TV ünitesinden çok daha fazlasını vadeden tasarımın en dikkat çekici özelliği şıklık ve fonksiyonelliği sentezleyerek tüm ihtiyaçlara cevap veriyor olması… Geniş depolama alanları işlevsel çözümler sunarken kitaplığı...