İder Mobilya, dar alanlar için Akik ikili koltuğu tasarladı!

İder Mobilya, dar alanlar için Akik ikili koltuğu tasarladı!Kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına alternatif çözümler üreten İder Mobilya, dar alanlar için Akik ikili koltuğu tasarladı. Akik ikili koltuk, grinin asalet ve sadeliğini, kiremit renginin canlandırıcı etkisini salonlarınıza taşıyor.


Modern ve yenilikçi bakış açısı ile kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına alternatif çözümler üreten İder Mobilya, dar alanlar için Akik ikili koltuğu tasarladı. Küçük yaşam alanlarında hayatı kolaylaştıran ve alandan tasarruf edilmesini sağlayan Akik ikili koltuk, konforu ve şıklığı bir arada sunuyor.

Yaşam alanlarında fark yaratan tasarımlar…

Akik ikili koltuk, grinin asalet ve sadeliğini, kiremit renginin canlandırıcı etkisini salonlarınıza taşıyor. Ahşap ayak yapısı, incelikle düşünülmüş detayları ve mekanı geniş gösteren fonksiyonel tasarımı ile evde vakit geçirmenin keyfi ikiye katlanıyor.


Akik koltuğu benzer bir parçayla buluşturmak isteyenler için Akik Berjer ihtiyaç duyulan ürün oluyor. Kiremit rengi üzerine gri minderin kullanıldığı ve ahşap ayakların uyumu tamamladığı Akik Berjer yaşam alanlarına sıcaklık ve konfor getiriyor.


Sahip oldukları alanı daha verimli değerlendirmek isteyenler için üretilen Akik ikili koltuk ve berjer, İder Mobilya mağazalarında kullanıcılarını bekliyor. 

www.idermobilya.com.tr