İder Termera TV Ünitesi dekoratif çözümler sunuyor!

İder Termera TV Ünitesi dekoratif çözümler sunuyor!Modern mobilya tasarımlarıyla yaşam alanlarına fonksiyonel çözümler sunan İder Mobilya, Termera TV ünitesiyle oturma odası ve salonlara estetik bakış açıları kazandırıyor.


Modern mobilya tasarımlarıyla yaşam alanlarına fonksiyonel çözümler sunan İder Mobilya, Termera TV ünitesiyle oturma odası ve salonlara estetik bakış açıları kazandırıyor. Kapaklı sol blok, camlı sağ blok ve orta plazma olmak üzere 3 bloktan oluşan Termera TV ünitesi, evlerin modern görünümüne farklı bir tarz katıyor. 

İhtiyaçlar, tek ürün ile karşılanıyor

İder Mobilya Termera TV ünitesi; saklama alanı, dekorasyon rafı, kitaplık gibi farklı amaçlar için kullanılabilmesiyle büyük avantaj sağlıyor. Tek ürünle birden fazla ihtiyaca aynı anda cevap veren Termera TV ünitesi, siyah parlak camı ve beyaz kapaklarıyla zıt renklerden kusursuz bir uyum elde ediyor. 

Arka planda antik meşe ile tamamlanan Termera TV ünitesi; 412x200 cm ölçüleri, İder Mobilya kalitesiyle satışa sunuluyor. Köşeli formu ve beyazın sade şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken Termera TV ünitesiyle siz de yaşam alanınıza özgün bir tarz kazandırabilirsiniz. 


http://idermobilya.com