Çukurova Balkon

İDO turizm ve alışveriş sektörüne de el attı!

İDO turizm ve alışveriş sektörüne de el attı! İDO turizm ve alışveriş sektörüne de el attı!

Yolcularına konaklama ve alışverişlerde ayrıcalık sunmaya hazırlanan İDO, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMİTT) kurduğu stantta, yeni projelerin tanıtımı yapıyor.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Bu yıl 20'inci kez kapılarını açan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT)'e katılan İstanbul Deniz Otobüsleri AŞ. Ziyaretçilerine İDO'yu tanıttı. Dünyanın en büyük beşinci turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na (EMİTT) katılan İDO, ulusal ve uluslararası boyutta tanıtımını yapıyor. 


EMİİT Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nin ev sahipliğinde 20'inci kez kapılarını açtı. İDO kurduğu stantta yeni hizmete sunulacak projelerin tanıtımı da yaptı. Turizm sektöründe rol almaya hazırlanan İDO, yolcularına sunacağı pek çok hizmetle birçok alanda ayrıcalık tanıyacak.İDO PROJELERİYLE EMİTT'TE


EMİTT Fuarı'nın turizm sektörüne önemli katkılar sağladığını belirten İstanbul Deniz Otobüsleri AŞ (İDO) Genel Müdür Yardımcısı Murat Altıkardeşler, "Bizde bu yıl çok iddialı bir stantla fuarda yer aldık. Burada özellikle İDO'yu şu noktada konumlandırmak istiyoruz. İDO aynı zamanda turizmin bir parçası. Yazın Ege ve Akdeniz Bölgesi'nde kışın işe kültür gezilerinde gideceğiniz yere çok daha hızlı ve konforlu ulaşımda en doğru adres olduğunu düşünüyoruz. Tabi burada tüm sektörün değerli katılımcıları var. Bu paydaşlarla da işbirliği içerisinde olmak için fuarda olmayı çok arzu ettik" dedi.


İDO'DAN YOLCULARINA ÖZEL AYRICALIKLAR GELİYOR


Bugüne kadar İDO'nun sadece seyahat algısı olduğunu söyleyen Murat Altıkardeşler, "Müşterimiz bizdeki seyahatlerinin yanında yapacağımız ticari anlaşmalarla bir takım avantajlı alışverişler yapma şansına sahip olacaklar. Bunlar bir takım otel anlaşmaları, bir takım araç kiralama, e -ticaret platformlarında İDO yolcusu olması sebebiyle bir takım ayrıcalıklardan yararlanacaklar. Bununla ilgili çalışmalarımız artık son noktaya geldi. İDO biletlerini online daha sık görecekler.1 Şubatta başlayacak kampanya ile Govego Com'dan biletlerimize indirimli bir şekilde ulaşabilecek yolcularımız" diye konuştu.


Sabah